Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 28 listopada 2022, imieniny obchodzą Jakub, Lesław, Zdzisław
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Złapano winnych napadu na listonosza


Tagi: policja Aleksandrów Kujawski Plebanka listonosz napad kradzież rozbój

Złapano winnych napadu na listonosza

Na 3 miesiące aresztowano 20 letniego mężczyznę, który wspólnie z nieletnim 16-latkiem napadli na listonosza w Aleksandrowie Kujawskim. Podczas napadu bandyci przewrócili listonosza i zabrali jego torbę, w której znajdowała się znaczna suma pieniędzy.

Aleksandrowscy kryminalni nad sprawą pracowali kilka dni. Ustalono, że odpowiedzialne za napad osoby przebywają w mieszkaniu w Plebance. 

W akcji schwytania przestępców, która odbyła się 29 lutego, brali udział policjanci wraz ze strażą pożarną, która musiała siłą wtargnąć do mieszkania. Na miejscu policja zatrzymała 20- latka i 16-latka zamieszanych w napad oraz dwoje ich kompanów, którzy też byli poszukiwani przez policję - 22-latek poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności i 17-latek poszukiwany celem doprowadzenia do ośrodka wychowawczego.

Po przeszukaniu mieszkania policja znalazła znaczną część pieniędzy skradzionych pracownikowi poczty, prawie 30 g marihuany, 4,5 g amfetaminy i 33 sztuki tabletek ecstazy.

Prokurator przedstawił 20-latkowi zarzuty rozboju, posiadania i udzielania środków narkotycznych nieletniemu, a Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim zastosował wobec mężczyzny tymczasowy trzymiesięczny areszt. Nieletnim 16-latkiem zajmie się sąd rodzinny, a pozostali złapani zostali przekazani do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Aleksandrowie Kujawskim.powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2022-11-25
USD 4,5111 +0,02%
EUR 4,6884 -0,23%
CHF 4,7729 -0,17%
GBP 5,4497 -0,08%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów