Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 21 września 2018, imieniny obchodzą Hipolit, Mateusz, Daria
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Reklama na portalu MiastoCIECHOCINEK.com

MiastoCIECHOCINEK.com udostępnia do Państwa dyspozycji możliwość skorzystania z reklamowania się na stronach portalu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji praktycznie całą dobę każdego dnia tygodnia. Serwis został wyposażony w specjalny blok reklamowy, który będzie stale zwiększał swoje możliwości edycyjne i funkcjonalne.

Dlaczego warto reklamować się na stronach MiastoCIECHOCINEK.com

  • Reklama w internecie jest znacznie tańsza niż w jakichkolwiek innych mediach; koszt dotarcia do pojedynczego odbiorcy jest relatywnie najniższy,
  • Internet dociera wszędzie; znajduje się niemal w każdym domu, w pracy, szkołach, kafejkach, hotelach i placach z rozwijającą się siecią radiową,
  • Internet z dnia na dzień opanowuje wszystkie dziedziny naszego życia stając się codziennością towarzysząc nam każdego dnia, stanowiąc podstawowe źródło informacji,
  • Reklama internetowa przypomina i utrwala informacje przekazywane w reklamach radiowych, prasowych i telewizyjnych, ponadto posiada olbrzymie walory wizualne i estetyczne.
  • Reklama internetowa skutecznie buduje świadomość marki,
  • Reklama internetowa od kilku lat utrwaliła swoją pozycję na rynku reklamy medialnej, stanowiąc nieodłączny element stron internetowych,
  • Reklama internetowa oddziałuje na zmysły dając szerokie możliwości prezentacji reklamy czy ogłoszenia w różny, estetyczny sposób.

Informacja dodatkowa

Blok reklamowy powstał w celu pozyskania środków na utrzymanie i rozwój MiastoCIECHOCINEK.com,, który do tej pory był utrzymywany ze środków własnych. W związku ze stale wzrastającymi kosztami utrzymania serwisu oraz zapewnienia rozwoju i funkcjonowania portalu, zostaliśmy zmuszeni do uruchomienia w/w usług, które powinny zapewnić nam dalszy rozwój, co będzie skutkować lepszym przepływem informacji.

Korzystając z naszej oferty, obok profesjonalnej obsługi przyczynicie się Państwo do zdecydowanej poprawy i funkcjonowania serwisu, a także promocji miasta Ciechocinka i regionu w świecie.

Reklama na portalu MiastoCIECHOCINEK.com

BANNER nr. 01 - 468 x 60 (w rotacji) - wszystkie podstrony portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
25 zł 50 zł 60 zł 75 zł


BANNER nr. 02 - 750 x 100 (w rotacji) - wszystkie podstrony portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
25 zł 45 zł 60 zł 75 zł


BANNER nr. 03 - 394 x 100 (w rotacji) - strona główna portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
20 zł 35 zł 50 zł 60 zł


BANNER nr. 04 - 394 x 150 - strona główna portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
20 zł 35 zł 50 zł 60 zł


BANNER nr. 05 - 394 x 100 - strona główna portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
10 zł 20 zł 30 zł 40 zł


BANNER nr. 06 - 366 x 60 (w rotacji) - strona główna portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
15 zł 25 zł 35 zł 45 zł


BANNER nr. 07 - 366 x 60 (w rotacji) - strona główna portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
10 zł 20 zł 30 zł 40 zł


BANNER nr. 08- 366 x 60 (w rotacji) - strona główna portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
10 zł 20 zł 30 zł 40 zł


BANNER nr. 09 - 366 x 60 (w rotacji) - strona główna portalu
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
10 zł 15 zł 20 zł 30 zł


BANNER nr. 10 - 190 x 70 - wszystkie strony
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
15 zł 25 zł 35 zł 45 zł


BANNER nr. 11 - 190 x 600 (w rotacji) - wszystkie strony
7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
25 zł 50 zł 60 zł 75 zł

Dodatkowe usługi

Aktualność sponsorowana 299 zł
Wykonanie zdjęcia panoramicznego 90 zł
Zdjęcie panoramiczne
(zrobienie + dodanie do działu WIRTUALNY SPACER
90 zł
Strona internetowa - zobacz przykład / rok 199 zł / rok
Dodanie do katalogu firm - Pakiet STANDARD 50 zł
Dodanie do katalogu firm - Pakiet STANDARD Z NUMEREM TELEFONU I LINKIEM DO STRONY INTERNETOWEJ 99 zł / rok
Tło w barwach twojej firmy - cena do uzgodnienia

Do wszystkich cen należy doliczyć 23% podatku VAT

reklama na portalu miasta Ciechocinek
wypożyczanie komputerów
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie W3B World z siedzibą we Włocławku przy ul. Rucianej 11.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w poniższych celach :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny Gamma Ffittings jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez Gamma Ffittings również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: info@miastociechocinek.com z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.