Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 21 września 2018, imieniny obchodzą Hipolit, Mateusz, Daria
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Dodaj firmę / instytucję (krok 1 z 3)
Rejestracja w bazie firm portalu MiastoCIECHOCINEK.com jest płatna. Państwa firma zostanie dodana do naszej bazy po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej na naszym koncie.

Dane do do przelewu zostaną podane po zakończeniu rejestracji Państwa firmy w naszej bazie.

Wszystkie firmy z poza naszego regionu (Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Nieszawa, Raciążek, Włocławek, Toruń i okolice) będą dodawane do działu Pozostałe

W celu dodania Państwa firmy / instytucji do naszej bazy firm prosimy wybrać odpowiedni pakiet.
standard
Jednorazowy koszt dodania firmy do naszej bazy to 20 zł (brutto). za wpis w pakiecie STANDARD.

Co dostaniemy w ramach wpisu do bazy w pakiecie STANDARD
 • Przynależność do 1 kategorii
 • Krótki opis firmy do 255 znaków
 • Lokalizację firmy na mapie
 • Logo firmy na portalu
wybieram pakiet
standard z linkiem
Jednorazowy koszt dodania firmy do naszej bazy to 35 zł (brutto). za wpis w pakiecie STANDARD Z LINKIEM.

Co dostaniemy w ramach wpisu do bazy w pakiecie STANDARD Z LINKIEM
 • Przynależność do 1 kategorii
 • Krótki opis firmy do 255 znaków
 • Lokalizację firmy na mapie
 • Link prowadzący do państwa strony
 • Logo firmy na portalu
wybieram pakiet
własna strona
Dzięki tej opcji możesz mieć własną stronę internetową na naszym portalu. Dostaniesz własny adres, który będziesz mógł umieszczać na swoich wizytówkach/folderach. Koszt rocznego utrzymania strony internetowej na naszym portalu to 99 zł (brutto) / rok

Nie musisz martwić się o hosting strony i utrzymanie domeny

Najważniejsze cechy strony wizytówki
 • Przynależność do dowolnej liczby prawidłowych kategorii
 • Długa treść opisowa firmy bez limitów
 • Możliwość wstawienia zdjęć do treści strony
 • Lokalizację firmy na mapie
 • Link prowadzący do państwa strony
 • Własna domena
  NAZWA.miastociechocinek.com
 • Logo firmy na portalu
 • Dodatkowo firma zostanie wpisana do bazy firm w pakiecie STANDARD Z LINKIEM
wybieram pakiet
wypożyczanie komputerów
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie W3B World z siedzibą we Włocławku przy ul. Rucianej 11.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w poniższych celach :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny Gamma Ffittings jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez Gamma Ffittings również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: info@miastociechocinek.com z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.