Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 25 kwietnia 2019, imieniny obchodzą Marek, Jarosław, Wasyl
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

XIV Powiatowy Konkurs Dziecięcej Piosenki Ludowej w Raciążku


Tagi: konkurs piosenka ludowa Raciążek Powiatowy Konkurs Dziecięcej Piosenki Ludowej

XIV Powiatowy Konkurs Dziecięcej Piosenki Ludowej w Raciążku

W piątek 5 kwietnia 2019 roku odbył się XIV Powiatowy Konkurs Dziecięcej Piosenki Ludowej w Raciążku. Do przeglądu przystąpili młodsi uczniowie klas I-wszych przygotowanych przez panią Monikę Kosacką-Mińkowską, oraz Sandrę Wesołowską. 

 
I MIEJSCE w kategorii soliści wyśpiewała i zagrała na skrzypcach Alicja Mińkowska w piosence pt.„Karolinka”! Wśród solistów znaleźli się również Kornelka Janas w utworze: „Czerwone jabłuszko”, Lena Orent w piosence „Krakowiaczek”, oraz Antonina Matuszak w utworze „W moim ogródeczku”, która również dogrywała sobie na nietypowym instrumencie – melodyce.
 
W kategorii zespołowej możemy pochwalić się sukcesem, gdyż  najmłodsza grupa pani Moniki Kosackiej-Mińkowskiej w składzie: Kornelia Janas, Kinga Cieślak, Julia Majewska, Alicja Mińkowska, Ewa Aptowicz i Martyna Majchrzak jako zespół „MONIUSZKI” wywalczyły I MIEJSCE ! 
Wszystkie dziewczyny były przygotowane nie tylko pod względem wokalnych umiejętności, ale również pod względem ubioru. Dziewczynki pięknie prezentowały się w strojach ludowych, które zostały uszyte specjalnie na tą okazje przez panią Marię Kosacką. powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-04-25
USD 3,8537 +0,81%
EUR 4,2959 +0,15%
CHF 3,7781 +0,56%
GBP 4,9669 +0,44%
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-04-25 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
wypożyczanie komputerów