Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Niedziela, 19 maja 2024, imieniny obchodzą Mikołaj, Piotr, Urban
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Video: Konkurs Google dla uczniów


Video: Konkurs Google dla uczniów Program jest po to, aby zapoznać się z tworzeniem kodu i dokumentacji, przygotować materiał treningowy oraz prowadzić badania na temat doświadczeń użytkowników.

Uczestnicy mogą wygrać nagrody rzeczowe np. koszulki i nagrody pieniężne, a zwycięzcy głównej nagrody mają szansę na wyjazd do Gooleplex - głównej siedziby Google w Mountain View w Kalifornii.Przy organizacji konkursu firma Google współpracować będzie z dziesięcioma organizacjami zajmującymi się open source, są to: Apache Software Foundation, Drupal, GNOME, Joomla!, MoinMoin, Mono, Moodle, Plone, Python Software Foundation oraz SilverStripe CMS. Każda z organizacji przygotuje na potrzeby tego pilotowego konkursu listę zadań dla uczestników.

Zadania podzielone będą na następujące kategorie: kod, dokumentacja, badania, outreach, kontrola jakości, trening, tłumaczenia i interfejs użytkownika.

Konkurs jest otwarty dla uczniów od 13 roku życia i starszych, którzy nie rozpoczęli jeszcze studiów uniwersyteckich. Uczestnicy muszą dostarczyć wyniki swojej pracy do godziny 12:00 czasu pacyficznego, 22 stycznia 2008 roku.

Więcej informacji w serwisie code.google.com :

http://code.google.com/opensource
http://code.google.com/opensource/ghop/2007-8/

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów