Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Wtorek, 22 października 2019, imieniny obchodzą Halki, Filipa, Przybysława
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

VI Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka


Tagi: VI Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka „Piłka Nożna Łączy pokolenia”

VI Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka

Wdniu 11 czerwca na stadionie ciechocińskiego OSiR-u został rozegrany VI Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka „Piłka Nożna Łączy pokolenia”. Wzięło w nim udział 5 drużyn – 10 w kategorii dorosłych i 15 młodzieżowych. Na 2 boiskach rywalizowały drużyny ze szkoły podstawowej, a równoległe na pozostałych 2 swoje mecze rozgrywały amatorskie drużyny dorosłych.
Wyniki klasy III:
3A-3C   2:3 ; 3B1-3B2   5:0 ; 3A-3B1   1:2 ; 3B2-3C   1:1 ; 3A-3B2   3:0 ; 3B1-3C 0:1
1. 3C - 7p.  ; 2. 3B1 – 6p.  ; 3. 3A – 3p.  ; 4. 3B2 – 1p.
Wyniki klasy IV:
4A – 4B  8:0  ; 4A – 4C  10:0  ; 4B – 4C  6:1
1. 4A – 6p.  ; 2. 4B – 3p.  ; 3. 4C – 0p.
Wyniki klasy V:
5A – 5B  2;0  ; 5C – 5D  0:0 (k. 2:1)  ; 5A – 5C  0:0  ; 5B – 5D  1:0  ; 5A – 5D  0:0  ; 5B – 5C  1:0
1. 5B – 6p.  ; 2. 5A – 5p.  ; 3. 5C – 2p.  ; 4. 5D – 2p.
Wyniki klasy VI:
1. 6A – 6B  2:0  ; 6C1 – 6C2  2:0  ; 6A – 6C1  0:0  ; 6B – 6C2  1:1  ; 6A – 6C2  1:0  ; 6B – 6C1  1:1
1. 6A – 7p.  ; 2. 6C1 – 5p.  ; 3. 6B – 4p.  ; 4. 6C2 – 0p.
Najlepszymi zawodnikami z roczników szkolnych zostali wybrani: klasy III – Szymon Więckowski, klasy IV – Jakub Flak, klasy V – Nataniel Gromadzki, klasy VI – Adrian Sikorski.
Wyniki dorośli grupa A:
Proforma Włocławek – Torpeda Odolion 0:2 ; Dzielnia C-nek – Jedyna C-nek 1:1, Raciążek – Torpeda 0:3 ; Proforma – Dzielnia 1:1 ; Raciążek – Jedyna 1:5 ; Dzielnia – Torpeda 1:0 ; Proforma – Jedyna 4:0 ; Dzielnia – Raciążek 3:0 ; Jedyna – Torpeda 1:2 ; Raciążek – Proforma 0:3
1. Torpeda – 12p.  ; 2. Proforma – 7p.  ; 3. Dzielnia – 5p.  ; 4. Jedyna – 4p.  ; 5. Raciążek – 0p.
Wyniki dorośli grupa B:
Kobra C-nek – Red Debils C-nek 1:5  ; Żabka Team C-nek – Niszczyciele C-nek 0:0 ; Łokietek Siniarzewo – Red Debils 1:2  ; Kobra – Żabka Team 0:3  ; Ł0kietek – Niszczyciele 0:0  ; Żabka Team – Red Debils 2:0  ; Łokietek – Żabka Team 0:1 ; Niszczyciele – Kobra 3:1  ; Łokietek – Kobra 2:1  ; Red Debils – Niszczyciele 1:0
1. Żabka Team – 10p.  ; 2. Red Debils – 9p.  ; 3. Niszczyciele – 5p.  ; 4. Łokietek – 4p.  ; 5. Team Kobra – 0p.
Półfinały:
Red Debils C-nek – Torpeda Odolion  3:1
Żabka Team C-nek – Proforma Włocławek  3:2
o 7 miejsce: Łokietek Siniarzewo – Jedyna Ciechocinek  1:1 (k. 2:1)
o 5 miejsce: Niszczyciele C-nek – Dzielnia C-nek  2:1
o 3 miejsce: Proforma Włocławek – Torpeda Odolion 2:1
o 1 miejsce: Red Debils C-nek – Żabka Team C-nek  1:1 (k. 2:0)
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Mateusz Hermanowski (Żabka Team), a  zawodnikiem Daniel Matuszak (Red Debils). Nagrody i puchary, oraz poczęstunek dla drużyn ufundował  OSiR w Ciechocinku.



powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-10-22
USD 3,8408 +0,26%
EUR 4,2792 +0,04%
CHF 3,8851 -0,12%
GBP 4,9700 -0,02%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów