Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Wtorek, 26 marca 2019, imieniny obchodzą Teodor, Emanuela, Larysa
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Statuetka dla Michała Gajewskiego


Tagi: statuetka Michał Gajewski Ciechocinek wpiernicz Gazeta Pomorska

Statuetka dla Michała Gajewskiego

Michał Tadeusz Gajewski, pochodzący z Ciechocinka producent koncertowy, właściciel Agencji Artystycznej POWSINOGA, pomysłodawca i wykonawca inicjatywy Mobilne Centrum Kultury WPIERNICZ został Osobowością Roku 2018 w kategorii Kultura w powiecie aleksandrowskim. 

W plebiscycie Gazety Pomorskiej, gdzie nominują kandydatów do nagrody czytelnicy, wygrał głosowanie wyprzedzając m.in. dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim jak i w Ciechocinku. Nagroda w postaci statuetki powędrowała do Pana Michała za organizację w zeszłym roku cyklu koncertów sławnych i cenionych artystów oraz za przywrócenie świetności zabytkowego Teatru Letniego w Ciechocinku. Na scenie urokliwego teatru zagrali: Lao Che, Voo Voo, Gribojedow, Pled Zepchlim, Kortez z zespołem, Czesław Śpiewa, Marcin Styczeń, O.S.T.R. oraz Muniek Staszczyk z T.Love.

Laureat nagrody na swoim koncie FB napisał zwięźle: "Nie spocznę na laurach. Będzie niezły wpier..."

Więcej o WPIERNICZ: http://powsinoga.com/wpiernicz  

Czy wiąże z Ciechocinkiem jakieś plany impresaryjne, nie udało się nam dowiedzieć. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku Teatr Letni przejdzie remont, więc przyjdzie nam poczekać. 

19. marca w regionalnym wydaniu Gazety Pomorskiej będzie można poznać sylwetki wszystkich wyróżnionych. Z naszego powiatu w innych kategoriach zwyciężyli: Wiktor Kolbowicz - prezes kliniki Pod Tężniami (BIZNES), Marian Gawinecki - prezes Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka (DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA) oraz Maciej Jankowski radny gminy Raciążek (POLITYKA)

Gratulujemy wszystkim Panom! powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-03-26
USD 3,7969 +0,01%
EUR 4,2970 -0,02%
CHF 3,8245 +0,16%
GBP 5,0128 +0,21%
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-03-26 16:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
wypożyczanie komputerów