Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Środa, 14 kwietnia 2021, imieniny obchodzą Julianna, Justyna, Walerian
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Spotkania z właścicielami gospodarstw agroturystycznych


Spotkania z właścicielami gospodarstw agroturystycznych W związku z nasilającym się zainteresowaniem i rosnącym zapotrzebowaniem na informacje dotyczące lokalnego rynku agroturystycznego, Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu w Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na spotkanie z właścicielami gospodarstw agroturystycznych, które odbędzie się dnia 25 czerwca 2008 (środa), o godz. 11:00, w siedzibie Starostwa, sala 121 (1. piętro), ul. Słowackiego 8, w Aleksandrowie Kujawskim.

Celem spotkania jest przybliżenie zagadnień związanych m.in. z finansowaniem i promocją agroturystyki, oraz aktualizacja danych dotyczących miejsc noclegowych i atrakcji turystycznych oferowanych w agroturystycznych obiektach na terenie powiatu.

W programie: wystąpienie przedstawicieli Ośrodków Doradztwa Rolniczego z Aleksandrowa Kujawskiego i Zarzeczewa, którzy poruszą zagadnienia promocji w agroturystyce, prezentacja multimedialna i wystąpienie przedstawiciela ARiMR w Toruniu, na temat możliwości skorzystania z dofinansowania do działalności ze środków unijnych. Głos zabierze również prelegent z Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej, w sprawie alternatywnych źródeł finansowania agroturystycznej działalności gospodarczej.

Jednocześnie zachęcamy gospodarzy do zabrania ze sobą własnych materiałów promocyjnych (zdjęć na płytach CD, folderów, ulotek itp.), wszystkiego co pomoże Wydziałowi Rozwoju i Promocji Powiatu skutecznie promować lokalne gospodarstwa agroturystyczne podczas imprez targowych. Ponadto przygotowany został kwestionariusz ankiety, który pomoże usystematyzować zakres usług agroturystycznych świadczonych na terenie powiatu aleksandrowskiego. Wszystkich zainteresowanych zagadnieniem agroturystyki serdecznie zapraszamy.

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-04-14
USD 3,8065 -0,72%
EUR 4,5552 -0,16%
CHF 4,1413 -0,14%
GBP 5,2513 -0,41%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów