Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Wtorek, 7 lipca 2020, imieniny obchodzą Cyryl, Metody, Estera
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Śmiertelne wypadki na koniec długiego weekend-u w naszym regionie


Śmiertelne wypadki na koniec długiego weekend-u w naszym regionie Wczoraj w województwie kujawsko-pomorskim doszło do czterech wypadków śmiertelnych. Zginął 23-letni motocyklista, 19-letni motorowerzysta, 57-letni rowerzysta i 49–letni przechodzień. Śledztwa prowadzone przez policjantów wyjaśnią przyczyny tych tragicznych zdarzeń.

Prawdopodobną przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj (25.05) w Toruniu po godzinie 17-stej przy ul. Gagarina, była nadmierna prędkość. 23-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i spowodował jego wywrócenie. Rozpędzony jednoślad uderzył w zaparkowaną na parkingu Toyotę. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie po godzinie zmarł. Toruńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wczoraj ok. godz. 17:30 w Nowym Dworze, 25-letni kierujący suzuki swift podczas wyprzedzania rowerzysty zderzył się z nim. 57-letni rowerzysta po przetransportowaniu śmigłowcem do szpitala, zmarł. Po godz. 19: 00 w miejscowości Czarże miało miejsce zderzenie motoroweru z audi. 21-letni kierujący motorowerem, włączając się do ruchu z drogi gruntowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi 80 w wyniku czego doszło do zderzenia. Motorowerzysta w stanie ciężkim został odwieziony do szpitala, gdzie mimo udzielonej pomocy zmarł. Jak ustalili policjanci, w obu zdarzeniach osoby kierujące samochodami były trzeźwe. Śledztwa prowadzone przez mundurowych z Bydgoszczy wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadków.

Tuż po godzinie 22:00 w miejscowości Brzyskorzystewko, w powiecie żnińskim , nagle pod koła jadącej drogą krajową nr 5 toyoty corolli wszedł 49-letni mężczyzna. Pieszy zginął na miejscu. 50-letni kierujący pojazdem był trzeźwy.
Policjanci ze Żnina szczegółowo wyjaśnią przyczyny tragicznego zdarzenia.

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-07-06
USD 3,9588 -0,44%
EUR 4,4697 +0,06%
CHF 4,2020 +0,00%
GBP 4,9449 -0,22%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów