Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 19 kwietnia 2024, imieniny obchodzą Adolf, Leon, Tymon
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Remis z Kaszubią

Remis z Kaszubią W dniu dzisiejszym piłkarze Zdroju zremisowali 1:1 z Kaszubią Kościerzyna. Bramkę dla ciechocinian trafił Roman Maciejak, zaś wyrówującą bramkę dla Kaszubii zdobył ... obrońca Zdroju Piotr Nawrocki, który skierował piłkę do własnej bramki.

Zdrój Ciechocinek - Kaszubia Kościerzyna 1:1 (1-0)
Bramki: Maciejak (39) ; Nawrocki (73 samobójczy)

Zdrój: Trocikowski - Majchrzak, Chmielecki, Nawrocki, Smerdel - Morozow (75 Koch), Sikorski, Atanacković (82 Galant), Oczachowski (70 Mucha) - Maciejak (żk), Todorow (85 Vevević.
Sędzia główny Mariusz Wiśniewski I asystent Artur Wiśniewski II asystent Jarosław Sielski (wszyscy z Olsztyna)
Czerwona kartka: Klawikowski (69 Kaszubia)
Widzów: 300

Od początku lekką przewagę uzyskali piłkarze z Kościerzyny. Pierwszą ciekawą akcję w 10 minucie przeprowadzili goście, lecz bez efektów. Kolejnę minuty to wzajemne akcję obu drużyn. W 32 minucie wrzutka Macieja Majchrzaka trafiła w ręce golkipera gości. Następnie w 38 minucie Roman Maciejak uderzył na bramkę Kaszubii, lecz na posterunku był bramkarz kościan. Jednak minutę pózniej Maciejak otrzymuję podanie od Todorowa i strzałem w długi róg pokonuję bezradnego golkipera Kaszubii. Była to pierwsza bramka napastnika Zdroju w tym sezonie. Do końca I połowy wynik się nie zmienił.
Druga połowa to ataki piłkarzy Kaszubii, ciechocinianie nastawili się na grę z kontry. W 69 minucie strzelec bramki dla Zdroju Maciejak otrzymuję prostopadłą piłkę od Atanackovicia, wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, lecz zostaje faulowany przez Klawikowskiego. Sędzia nie miał wyboru i pokazał obrońcy Kaszubii czerwoną kartkę. Minutę pózniej Nawrocki uderzał piłkę głową, lecz broni kaszubski bramkarz. W 73 minucie goście wykonywali rzut rożny. Pomocnik Kaszubii wrzucił piłkę w polę karne, Trocikowski zle ocenił lot piłki, a Nawrocki interweniował tak niefortunie, że skierował piłkę do własnej bramki. Zdrój chciał za wszelką cenę zdobyć gola, lecz ataki ciechocinian były nieskuteczne. Wynik nie zmienił się i Zdrój zremisował z Kaszubią 1:1.