Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 29 listopada 2021, imieniny obchodzą Błażej, Walter, Fryderyk
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

REKREACJA: Walczą w spokoju


REKREACJA: Walczą w spokoju Grupa Sztorm zrzesza od 2 lat pasjonatów wojska oraz zwolenników aktywnego trybu życia z Ciechocinka i okolic. Zasięgnęliśmy u nich języka.

Obecnie w skład grupy wchodzi 9 osób. Używają elektrycznych replik broni w skali 1: 1 strzelających kulkami o średnicy 6mm.


Więcej: www.sztorm.dl.pl

Naszym lokalnym bojownikom zadaliśmy pytanie: Czy Ciechocinek nie wydaję się być obecnie małym poligonem doświadczalnym? Tyle tu ruin i wykopów. Wasza grupa pewnie jest w siódmym niebie? ;-)

Prawda jest taka, ze w naszym mieście jest faktycznie wiele obiektów wręcz idealnych dla naszych potrzeb, lecz wykorzystujemy tylko jeden i to w bardzo małym stopniu. Większość opuszczonych budynków znajduje się zbyt blisko centrum lub posiadają ochronę, która miałaby problemy z poprawną oceną sytuacji, widząc grupę osób z replikami przypominającymi broń ostrą. Jednakże Kuczek nieopodal Ciechocinka jest jednym z najlepszych leśnych miejsc w województwie i tam zazwyczaj można nas spotkać. - odpowiada zakamuflowany rzecznik prasowy grupy.Naszym bojownikom życzymy zatem dobrej zabawy i oczywiście poprawnego rozpoznania terenu.

Redakcja MC

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-11-29
USD 4,1627 -0,30%
EUR 4,6982 -0,12%
CHF 4,5013 -0,13%
GBP 5,5531 -0,12%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów