Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 2 lipca 2020, imieniny obchodzą Jagoda, Urban, Otton
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Pomóż bitym dzieciom


Pomóż bitym dzieciom Niemal każdego tygodnia media donoszą o kolejnych przypadkach dzieci, które są ofiarami przemocy w rodzinie. Kiedy dojdzie do tragedii - okaleczenia albo śmierci dziecka - często okazuje się, że wiele osób wiedziało o zagrażającej dziecku sytuacji w rodzinie. Maltretowane, zaniedbywane, krzywdzone dzieci nie są w stanie same się bronić. Dlatego tak ważne jest, aby dorośli, którzy wiedzą o krzywdzie dziecka, chcieli i potrafili ochronić je przed przemocą.

Jeśli dziecko doznaje przemocy ze strony najbliższych, jest to jedno z najbardziej bolesnych i trudnych doświadczeń w jego życiu. Ci, którzy powinni stanowić oparcie i dawać poczucie bezpieczeństwa, zawodzą. Stają się źródłem bólu i cierpienia. Dzieciom, które doświadczają przemocy domowej, można pomóc!

Martwisz się o dziecko? Szukasz pomocy? Wejdź na stronę www.zobacz-uslysz-powiedz.pl znajdziesz wskazówki, jak krok po kroku możesz pomóc. Znajdziesz tam opis działań, jakie możesz podjąć, by ochronić dziecko przed przemocą oraz dane teleadresowe instytucji, które pomagają bitym dzieciom.

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-07-02
USD 3,9528 -0,16%
EUR 4,4659 +0,44%
CHF 4,1920 +0,28%
GBP 4,9500 +0,93%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów