Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 27 września 2021, imieniny obchodzą Damian, Wincenty, Kosma
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Otwarcie supermarketu Intermarche w Ciechocinku


Tagi: Intermarche supermatket otwarcie Ciechocinek

Otwarcie supermarketu Intermarche w Ciechocinku
W czwartek (5 września) w Ciechocinku swoje podwoje otworzy supermarket sieci Intermarché. To pierwszy sklep tej sieci w mieście. 
 
Nowy sklep umacnia pozycję Grupy Muszkieterów na rynku supermarketów w Polsce i regionie. Łącznie z najnowszą placówką, grupa posiada już 186 sklepów Intermarché w Polsce i dziewięć w województwie Kujawsko-Pomorskim. 
 
W najnowszym supermarkecie zatrudnienie znajdzie 50 osób, a podatki odprowadzane przez  Intermarché zasilą lokalny budżet. 
 
Otwarciu sklepu w Ciechocinku towarzyszyć będzie moc atrakcji dla mieszkańców. Wśród ok. 13  tysięcy dostępnych w sklepie towarów, w tym ponad 1300 produktów marek własnych, wyróżnionych certyfikatem jakości Selection oraz docenionych w plebiscycie „Doceń Polskie”, dorośli znajdą wiele atrakcyjnych promocji cenowych. a na najmłodszych odwiedzjących czekać będą animatorzy gier i zabaw. 
 
Sklepy Intermarché specjalizują się w produktach świeżych: owocach, warzywach, nabiale i mięsie. Do dyspozycji klientów będą piekarnia i wędzarnia, dzięki której dostępne będą tradycyjne, polskie wyroby, produkowane przez lokalnych masarzy.  Ponadto tylko w supermarkecie  Intermarché, oprócz towarów z tzw. średniej półki dostępne są również produkty delikatesowe z Francji. W ofercie znajdą się także produkty bio i ekologiczne.
 
„Jesteśmy bardzo zadowoleni, mogąc zaoferować mieszkańcom Ciechocinka bogatą ofertę Intermarché. Mam nadzieję, że nasz sklep stanie się ulubionym punktem na zakupowej mapie miasta” – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów w Polsce. 
 
Supermarket Intermarché, zlokalizowany przy ul. Kopernika 58, ma powierzchnię niemal 1100 metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów jest sześć kas, w których akceptowane są płatności kartą. Na motoryzowanych klientów czeka  100 miejsc parkingowych. Sklep w Ciechocinku otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00.  
 
Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 210 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 186 supermarketów Intermarché i 90 Bricomarché. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. W Polsce Grupa zatrudnia ponad 11 000 osób.
 
Więcej informacji o Grupie Muszkieterów w Polsce znajduje się na stronie 
 
www.muszkieterowie.pl i www.intermarche.pl 
 


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-09-27
USD 3,9276 +0,02%
EUR 4,5912 -0,38%
CHF 4,2307 -0,44%
GBP 5,3815 -0,09%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów