Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 8 marca 2021, imieniny obchodzą Beata, Stefan, Wincenty
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

"Opowieści Smutnej Rzeki" - ekologiczne show dla dzieci


Tagi: ekologia Ciechocinek opowieść ekologiczna

15 lutego (środa) o godz. 10.00 odbędzie się show teatralno - ekologiczne dla dzieci pt. "OPOWIEŚCI SMUTNEJ RZEKI" do sali widowiskowej Kina "Zdrój" (wejście od ul. Broniewskiego). Wstęp wolny!!!
 
czas trwania: 60 - 70 minut
 
Pamiętacie jeszcze Szczurka Obżartulka i zagubioną na wysypisku lalkę Zuzi? Tym razem dwójka naszych bohaterów spotyka sie ponownie - w słoneczny, letni dzień wybierają się na wycieczkę do lasu, by odpocząć nad pobliską rzeką. Nieoczekiwanie popołudnie, które miało być słodkim lenistwem zmienia się w kolejną fascynujacą przygodę, a nasi bohaterowie muszą stawić czoła po raz kolejny zbliżającej sie katastrofie. Jakiej? Zobaczycie sami. Przyjaciele poznają przy tym tajemniczą historię rzeki - która jak wiadomo, momentami spokojna - jak zdołał zauwazyć Szczurek, z każdym kolejnym słowem staje sie coraz ciekawsza i porywająca - wciągająca w swoje wiry nawet najmniej zapoznanych z tematem słuchaczy. Czy Lalka i Szczurek zdołają pomóc nowej przyjaciółce? Czy uda sie ocalić świat? 
 
Niesamowite kostiumy, dużo piosenek i fakt, że każdy z widzów może stać się bohaterem naszej historii sprawi, że tak ważny temat jak przyjaźń, odpowiedzialność oraz szacunek do otaczającego nas świata zostanie w łatwy i przyjemny sposób przekazany nawet najmłodszym widzom.
 
(info: Krakowskie Biuro Promocji Kultury)


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-03-08
USD 3,8665 +0,71%
EUR 4,5903 +0,24%
CHF 4,1416 +0,25%
GBP 5,3478 +0,80%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów