Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 4 lipca 2022, imieniny obchodzą Elżbieta, Malwina, Teodor
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

NIESZAWA : Chopin na przystani


NIESZAWA : Chopin na przystani W sobotę 29 sierpnia w Nieszawie odbędą się „III Nieszawskie spotkania z Chopinem”. W programie, m.in. obrazek sceniczny „Chopin i nieszawska Catalani”, koncert muzyki klasycznej w wykonaniu solistów scen polskich, Anny Jeremus-Lewandowskiej (sopran koloraturowy) i Piotra Kowalczyka (bas). Śpiewakom będzie akompaniował Jarosław Domagała (fortepian). Wystąpi również Toruński Kwartet Smyczkowy.

Impreza odbędzie się na przystani promowej (plac gen. Hallera) a w razie niepogody w nieszawskiej farze. Początek o godz. 17.00. „Nieszawskie spotkania z Chopinem” organizują: Nieszawskie Towarzystwo Kulturalne, pod kierownictwem Teresy Maksim, Urząd Miasta w Nieszawie, Ośrodek Chopinowski w Szafarni i Muzeum Stanisława Noakowskiego.

Projekt współfinansowany jest przez Starostwo Powiatu Aleksandrowskiego. W związku z imprezą, w sobotę 29 sierpnia, przeprawa promowa w Nieszawie będzie czynna krócej. Podczas próby. Chopin (Aleksander Kamedulski) i nieszawska Catalani (Natalia Organiściak).

Fot. Wanda Wasicka
Źródło : www.nieszawa.pl


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2022-06-30
USD 4,4825 +0,66%
EUR 4,6806 -0,01%
CHF 4,6904 +0,63%
GBP 5,4429 +0,39%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów