Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 29 listopada 2021, imieniny obchodzą Błażej, Walter, Fryderyk
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

KULTUROTEKA: Z kulturą na Ty!


KULTUROTEKA: Z kulturą na Ty! Portal internetowy skupia się przede wszystkim na przybliżaniu kultury ludziom, którzy albo nie mają do niej dostępu albo po prostu jej unikają.

Serwis powstał w tym roku w sierpniu i prowadzą go nastoletni twórcy z okolic, także z Włocławka.


[poznaj kulturotekę]


Czym jest owa teka?

Kulturoteka jest portalem dla kompletnych żółtodziobów jeżeli chodzi o sztukę a także dla profesjonalistów mających sporo już kulturalnych osiągnięć. Serwis składa się przede wszystkim z wielu błyskotliwych recenzij, serii przybliżających film i muzykę klasyczną (chodzi oczywiście o słynne serieThe Very Best of Classic i Pióro Mistrza Pisze).

Zdumiewające, spotykamy się z przerostem treści nad formą. To trudne w dzisiejszych czasach a jednak możliwe...

...Tak! Kulturoteka ma bardzo przestronną formę, łatwą do opanowania: jest profesjonalna i wirtualna. Na stronie znajdują się liczne książki (Diamentowa Fajka, Cezar etc.) pisane przez autorów Kulturoteki albo tak zwanych wolontariuszy Kultury, które do dziś zachwycają. - dalej nakręca temat młodzieniec.

Skąd pochodzą twórcy?

Głównie z Włocławka czyli ja i mój kolega ,jesteśmy redaktorami naczelnymi Poza tym są jeszcze 3 recenzenci i reporterzy przeprowadzający sondy i wywiady.

Zamiary, mierzone są na Wasze siły?

Kulturoteka ma zamiar rozwinąć się i zawojować internet kulturą, zarazić go wirusem - oczywiście artyzmu i sztuki. Poza tym planujemy jeszcze odtworzyć Londyńską ulicę Baker Street, przy której mieszkał Scherlock Holmes a także Rosyjskie bunkry na froncie! W najbliższym czasie ujrzą Państwo dział sztuka z licznymi opisami obrazów, fresków, rzeźb i wielu innych zabytków! Na Kulturotece można wziąć też udział w konkursie, wygrywając umieszczenie w galerii sław i niesamowite, zapierające dech w piersiach konto premium na stronie! - ucina szara eminencja internetowej kultury.

Jakie plany na przyszłość?

Jak już wspomniałem mamy zamiar być najpopularniejszą stroną w sieci, zdobyć nowych czytelników i zarazić wszystkich grypą..to znaczy-KULTURĄ! Chcemy też współpracować z portalem MiastoCiechocinek. Zapraszamy na Kulturotekę!

No to czekamy z niecierpliwością na owoce współpracy. Parę godzin temu powstał nawet spot, kulturalnie donoszący o tym, iż kultura to kobieta i trzeba z nią żyć w zgodzie... Sukcesów!Serdecznie zapraszamy do odkrywania Kultury z Teki!

Naczelnik MC

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-11-29
USD 4,1627 -0,30%
EUR 4,6982 -0,12%
CHF 4,5013 -0,13%
GBP 5,5531 -0,12%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów