Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Środa, 14 kwietnia 2021, imieniny obchodzą Julianna, Justyna, Walerian
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Konkurs ODKRYWCA 2008


Konkurs ODKRYWCA 2008 Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Konkursu ODKRYWCA 2008 - Wyróżnienia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Dziedzinie Turystyki.

Celem konkursu ODKRYWCA 2008 jest nagrodzenie pracy osób, zespołów osób, instytucji, samorządów oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kraju i zagranicą oraz rozwoju gospodarki turystycznej w Regionie.

Wyróżnienia będą przyznawane w siedmiu kategoriach:

I. Działalności na Rzecz Rozwoju Turystyki – 5 indywidualnych wyróżnień przyznawanych za działalność na rzecz rozwoju turystyki w Województwie Kujawsko-Pomorskim.

II. Promocja Turystyczna Regionu – wyróżnienie przyznawane za aktywną promocję turystyczną w kraju i za granicą, która przyczyniła się do budowania pozytywnego wizerunku Regionu oraz zwiększenia liczby turystów.

III. Wydarzenie Turystyczne – wyróżnienie przyznawane organizatorowi wydarzenia, imprezy przyczyniającej się do budowania pozytywnego wizerunku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

IV. Inwestycja Sprzyjająca Rozwojowi Turystyki – wyróżnienie dla najlepszej inwestycji jednostki samorządu, która przyczyni się do rozwoju turystyki w danym regionie. Inwestycja powinna być rozpoczęta lub zakończona w minionym roku.

V. Przedsięwzięcie Biznesowe – wyróżnienie dla podmiotu branży turystycznej prowadzącego usługi o najwyższych standardach i przyczyniającego się do budowania pozytywnego wizerunku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

VI. Turystyka Przyjazna Osobom Niepełnosprawnym – wyróżnienie za organizację przedsięwzięcia umożliwiającego osobom niepełnosprawnym bezpośredni udział w turystyce.

VII. Produkt Turystyczny – wyróżnienie dla laureata konkursu „Produkt turystyczny regionu” organizowanego przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Do pobrania: Źródło : www.odkrywca2008.kujawsko-pomorskie.pl

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-04-14
USD 3,8065 -0,72%
EUR 4,5552 -0,16%
CHF 4,1413 -0,14%
GBP 5,2513 -0,41%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów