Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Środa, 18 maja 2022, imieniny obchodzą Alicja, Feliks, Eryk
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

III Otwarte Mistzrostwa Ciechocinka Oldboyów w siatkówce plażowej


Tagi: siatkówka plażowa OSiR Ciechocinek

III Otwarte Mistzrostwa Ciechocinka Oldboyów w siatkówce plażowej
4 sierpnia na boiskach do siatkówki plażowej ciechocińskiego OSiR-u zostały rozegrane III Otwrte Mistrzostwa Ciechocinka Oldboyów w siatkówce plażowej. W turnieju wzięły udział 22 pary z całej Polski, których łączny wiek zawodników wynosił +80, +85 i +90 lat. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a wśród grających byli zawodnicy, którzy co roku plasują się na medalowych miejscach Mistrzostw Polski. Na wstępie drużyny rozegrały fazę wstępną w grupach wiekowych, a następnie najlepszych 8 par zostało zakwalifikowanych do fazy pucharowej - podwójnej eliminacji, która wyłoniła zwycięzców. Końcowa klasyfikacja turnieju:
  1. S. Cieślewicz - S. Dzierżawski (Radziejów/Ciechocinek)
  2. Brzechwa - Śmietana (Turek)
  3. Kujawiak - Zych (Głowno)
  4. Krauze - Bodnicki (Turek)
Oprócz zwycięzcy zawodów - Sławomira Dzierżawskiego - w fazie finałowej Ciechocinek był reprezentowany jeszcze przez parę A. Gutowski - M. Niewierko, którzy zostali sklasyfikowani na miejscach 5-6. 
Organizatorami turnieju byli Sławomir Dzierżawski i Sławomir Cieślewicz, a pamiątkowe puchary zostały ufundowane przez ciechociński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Organizatorzy dziękują również firmom, które wsparły zawody licznymi nagrodami dla zawodników : Salony Motorowerowe SPRINT, sklep TESS Janusz Balcerowski, Hotel Villa Park, Hotel York, Piekarnia Polkorn, Piekarnia Złoty Kłos, firmy Mada, Abacuprum, Młotsat i PUS S.A.
Wszyscy uczestnicy podkreślili doskonałą organizację turnieju i zapewnili, że w przyszłym roku z pewnością wrócą na ciechocińskie boiska.
 


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2022-05-18
USD 4,4279 -0,23%
EUR 4,6528 -0,06%
CHF 4,4395 -0,33%
GBP 5,4797 -1,05%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów