Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 27 maja 2024, imieniny obchodzą Juliusz, Magdalena, Jan
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

II Ciechocińska Parada Majowa


Tagi: parada Ciechocinek majówka parada majowa

II Ciechocińska Parada Majowa

Druga edycja Ciechocińskiej Parady Majowej i Piknik Rodzinny rozpoczną sezon letni w uzdrowisku. Na koncercie wystąpią gwiazdy disco polo, na czele z Zenkiem Martyniukiem z zespołem Akcent.

Sezon kuracyjny tradycyjnie już w Ciechocinku rozpocznie się 1 maja. Po raz drugi ulicami miasta przejdzie Ciechocińska Parada Majowa, która w ubiegłym roku przyciągnęła tłumy turystów. Otworzą ją dorożki i mażoretki z orkiestrą strażacką. Dalej pójdą przedstawiciele szkół, przedszkoli, instytucji miejskich, sanatoriów, stowarzyszeń i organizacji. Całość tradycyjnie wspierać będą druhowie ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Policja.

Parada wyruszy o godz. 16: 00  z ul. Braci Raczyńskich (zbiórka o 15:30) i przejdzie ulicami Widok, Zdrojową i Tężniową. Na trasie pojawi się dwóch konferansjerów, jeden przy „Grzybku” i drugi na stadionie, gdzie zakończy się parada. Na płycie boiska rozstawione będą karuzele, a animatorzy zadbają o moc atrakcji dla dzieci. Na płycie będzie można pojeździć na kucyku i podziwiać pokazy jazdy konnej. Wszyscy uczestnicy znajdą się na pamiątkowej fotografii. Całe wydarzenie transmitowane będzie on-line.

Majówka będzie też początkiem sezonu koncertowego. Podczas pikniku na stadionie miejskim pod tężniami wystąpią: Happy End, Mejk, MIG i Zenek Martyniuk. Start o godz. 17, wstęp wolny!powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów