Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Środa, 21 kwietnia 2021, imieniny obchodzą Anzelm, Bartosz, Feliks
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

II Ciechocińska Parada Majowa


Tagi: parada Ciechocinek majówka parada majowa

II Ciechocińska Parada Majowa

Druga edycja Ciechocińskiej Parady Majowej i Piknik Rodzinny rozpoczną sezon letni w uzdrowisku. Na koncercie wystąpią gwiazdy disco polo, na czele z Zenkiem Martyniukiem z zespołem Akcent.

Sezon kuracyjny tradycyjnie już w Ciechocinku rozpocznie się 1 maja. Po raz drugi ulicami miasta przejdzie Ciechocińska Parada Majowa, która w ubiegłym roku przyciągnęła tłumy turystów. Otworzą ją dorożki i mażoretki z orkiestrą strażacką. Dalej pójdą przedstawiciele szkół, przedszkoli, instytucji miejskich, sanatoriów, stowarzyszeń i organizacji. Całość tradycyjnie wspierać będą druhowie ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Policja.

Parada wyruszy o godz. 16: 00  z ul. Braci Raczyńskich (zbiórka o 15:30) i przejdzie ulicami Widok, Zdrojową i Tężniową. Na trasie pojawi się dwóch konferansjerów, jeden przy „Grzybku” i drugi na stadionie, gdzie zakończy się parada. Na płycie boiska rozstawione będą karuzele, a animatorzy zadbają o moc atrakcji dla dzieci. Na płycie będzie można pojeździć na kucyku i podziwiać pokazy jazdy konnej. Wszyscy uczestnicy znajdą się na pamiątkowej fotografii. Całe wydarzenie transmitowane będzie on-line.

Majówka będzie też początkiem sezonu koncertowego. Podczas pikniku na stadionie miejskim pod tężniami wystąpią: Happy End, Mejk, MIG i Zenek Martyniuk. Start o godz. 17, wstęp wolny!powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-04-20
USD 3,7737 -0,21%
EUR 4,5541 +0,15%
CHF 4,1257 -0,22%
GBP 5,2755 +0,54%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów