Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Wtorek, 27 września 2022, imieniny obchodzą Damian, Wincenty, Kosma
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Europejski Fundusz Społeczny wspiera zwalnianych z pracy


Tagi: Zwolniony ale wygrany fundusze europejskie praca zwolnienia zwolnienie

Europejski Fundusz Społeczny wspiera zwalnianych z pracy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku informuje o rozpoczęciu realizacji projektu pn. „Zwolniony ale wygrany” adresowanego do osób zwalnianych z pracy. Mogą one skorzystać z bezpłatnych szkoleń zawodowych bądź otrzymać 40 tys. zł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Osoby z województwa kujawsko-pomorskiego, które znalazły się w okresie wypowiedzenia umowy o pracę lub utraciły pracę w ciągu ostatnich 6. miesięcy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy mogą skorzystać ze wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego dla zwalnianych z pracy w ramach Programu Kapitał Ludzki.

Od 7 do 11 października br. trwa pierwsza rekrutacja do projektu pn. „Zwolniony ale wygrany” realizowanego przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego. W projekcie przewidziano dwie ścieżki wsparcia.

W ramach ścieżki pierwszej „Nowa praca” oferowane będzie indywidualne doradztwo zawodowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje i płatne staże u pracodawców. Ścieżka druga „Własna firma” skierowana jest do osób myślących o założeniu własnej działalności gospodarczej. Będą one mogły starać się o jednorazową dotację do 40 tys. zł oraz o wsparcie pomostowe przez pierwsze pół roku funkcjonowania firmy. 

Formularze rekrutacyjne z załączoną kopią świadectwa pracy lub wypowiedzenia pracy (stosunku służbowego) można składać od 7 do 11 października 2013 r. w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, w biurze projektu przy ul. Kopernika 4 w Toruniu (pokój nr 13, II piętro). Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu biura projektu 56 657 60 81 wew. 319 lub w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich we Włocławku przy ul. Bechiego 2, tel. 54 235 67 10 lub 54 235 67 12. Regulamin rekrutacji i formularz rekrutacyjny można pobrać ze strony: 

www.tarr.org.pl/projekty/aktualne/zwolniony-ale-wygrany/ 

Projekt „Zwolniony ale wygrany” będzie realizowany do 30 czerwca 2015 r. Planowane są w sumie cztery rekrutacje uczestników.powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2022-09-27
USD 4,9476 +0,74%
EUR 4,7616 +0,11%
CHF 5,0135 +0,58%
GBP 5,3465 +1,22%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów