Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Środa, 19 czerwca 2024, imieniny obchodzą Gerwazy, Protazy, Julianna
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Dziupla pod Aleksandrowem Kujawskim


Tagi: policja Aleksandrów Kujawski dziupla BMW

Dziupla pod Aleksandrowem Kujawskim
Policjanci CBŚ wspólnie z funkcjonariuszami z Aleksandrowa Kujawskiego ujawnili i zlikwidowali „dziuplę” samochodową, mieszczącą się na terenie gminy. W sprawie zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu aleksandrowskiego. Odzyskano także bmw 525 skradzione na terenie Niemiec zaledwie kilka dni wcześniej.    
 
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego współpracując z policją Niemiecką uzyskali informację, że na terenie gminy Aleksandrów Kujawski może znajdować się bmw 525 koloru czarnego, skradzione w czerwcu tego roku na terenie Niemiec. Kiedy funkcjonariusze CBŚ wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego z Aleksandrowa ustalili i potwierdzili miejsce, w którym znajduje się samochód, weszli na teren posesji. W pomieszczeniu gospodarczym mieściła się "dziupla" samochodowa, w której przechowywano nie tylko to bmw. W trakcie przeszukań funkcjonariusze znaleźli karoserię innego bmw, koloru srebrnego, ze zdemontowanym silnikiem. Odnaleziono także różne elementy innych pojazdów, pochodzących najprawdopodobniej z kradzieży. Do sprawy zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu aleksandrowskiego. 
 
Jeden z mężczyzn usłyszał zarzuty paserstwa. Prokurator zadecydował o objęciu 28-latka dozorem policyjnym. O zarzutach, jakie usłyszy drugi z mężczyzn i ewentualnym środku zapobiegawczym zdecyduje dziś prokurator.
 
Źródło: KWP w Bydgoszczy


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów