Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 7 maja 2021, imieniny obchodzą Ludmiła, Gizela, Benedykt
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

CIEKAWOSTKA: W nowej odsłonie


CIEKAWOSTKA: W nowej odsłonie Od dziś pod adresem www.aleksandrow.pl znajdziemy serwis powiatu aleksandrowskiego w zupełnie nowej odsłonie.

Nad stroną techniczną, treścią i zawartością pracuje Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu.

Chodziło nam o stworzenie nowoczesnego, łatwego w nawigacji serwisu, który wyróżniałby się na tle innych serwisów powiatowych. Prowadzony przez starostwo BIP (Biuletyn informacji Publicznej) stanowi uzupełnienie serwisu. Aleksandrow.pl jest bardziej przyjazny użytkownikowi i łatwiejszy w nawigacji. Chcielibyśmy, aby redaktorzy lokalnej prasy, portali internetowych, a przede wszystkim mieszkańcy chętnie tu zaglądali - mówi Marcin Strych z Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu.

Aktualizowana codziennie witryna prócz face-liftingu oferuje kilka ciekawych zakamarków. Szczególnie polecamy zajrzeć do działów:
  • galeria fotograficzna (tu umieszczane są zdjęcia z terenu powiatu)
  • agroturystyka jako alternatywa spędzenia czasu wolnego w powiecie. Zdjęcia gospodarstw, adresy internetowe i dane teleadresowe gospodarzy).
  • dane statystyczne i dokumenty strategiczne w plikach pdf (dla studentów zainteresowanych zagadnieniem i osób dociekliwych, wszystko zebrane w jednym miejscu)
  • kalendarium cyklicznych imprez kulturalnych i sportowych wg. miast i gmin powiatu.
Aktualności z życia powiatu, informacje o imprezach kulturalnych, bezpłatnych kursach i szkoleniach są wprowadzane na bieżąco. W niedalekiej przyszłości Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu planuje uruchomienie działu poświęconego miejscom pamięci narodowej z terenu powiatu aleksandrowksiego.

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-05-06
USD 3,8066 -0,18%
EUR 4,5829 +0,17%
CHF 4,1809 +0,37%
GBP 5,2908 -0,14%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów