Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Niedziela, 19 maja 2024, imieniny obchodzą Mikołaj, Piotr, Urban
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Ciechocinek: Znajdź Czas 30 lutego ;-)


Ciechocinek: Znajdź Czas 30 lutego ;-) Po raz czwarty aktywiści, wywodzący się z nieformalnej grupy art. Alter Projekt organizują imprezę w świeżej i otwartej formule ...

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Wolne Miasto Ciechocinek. Vice-prezes tej organizacji Krzysztof Czajka, w wolnych chwilach jako Roots Dubber tworzy hobbystycznie muzykę elektroniczną, czego efekty widoczne są w Internecie. Poniżej na zdjęciu podczas przesłuchiwania kapel - kandydatów do występów.Z grupą młodych mieszkańców Ciechocinka po raz czwarty realizuje imprezę prospołeczną mającą na celu uświadomić młodzieży konieczność szukania alternatyw na życie:

"Tym razem imprezę zatytułowaliśmy żartobliwie Znajdź Czas... na 30 lutego ;-) gdyż koncert oraz cała akcja odbędzie się 1 marca. Poszerzamy konwencję imprezy i nie skupiamy się wyłącznie na środowisku hiphopowym. W planie jest zaproszenie zespołu rockowego o randze krajowej oraz drugiego grającego w klimacie reggae. Ponadto przewidujemy projekcje filmowe lokalnych twórców z naszego miasta oraz z Nieszawy i Aleksandrowa Kujawskiego. Pragniemy skupić całe rodziny na imprezie...

Inicjatywa Znajdź Czas ma na celu udowodnić, iż taka mała społeczność może a raczej powinna współdziałać ze sobą. Zapraszamy do kooperacji wszystkich tych, którzy mają ochotę pokazać się od dobrej strony.

Tradycyjnie akcję wspiera ratusz miejski oraz Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku, za co jestem bardzo wdzięczny."

Więcej informacji uzyskają Państwo pisząc na adres mailowy: wmc.biuro@gmail.com. Również pod ten adres mogą zgłaszać się lokalni twórcy, którzy pragną zademonstrować swoje umiejętności czy dokonania artystyczne. Do dzieła!!!"

O szczegółach napiszemy wkrótce.

Redakcja MC

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów