Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 7 maja 2021, imieniny obchodzą Ludmiła, Gizela, Benedykt
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Akcja "Znicz 2011"


Tagi: akcja znicz policja

Akcja
W piątek ruszyła ogólnopolska akcja "ZNICZ 2011". Każdego roku w okolicach Święta Zmarłych panuje większy ruch na głównych trasach komunikacyjnych i na drogach dojazdowych do cmentarzy. O nasze bezpieczeństwo w kujawsko-pomorskim zadba ponad 2000 policjantów.
 
W czasie kontroli policjanci będą zwracać szczególną uwagę na prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Będą również sprawdzać ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci. W czasie pełnienia służby wykorzystają policyjne wideorejestratory zarówno w oznaczonych, jak i nieoznaczonych radiowozach.
 
Akcję „Znicz” wspiera również Wojewoda Kujawsko-Pomorski, który przydzielił trzy samoloty z aeroklubów bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego. Jednostki powietrzne oblatywać będą rejony głównych ciągów komunikacyjnych oraz największych nekropolii naszego województwa.
 
Pamitajmy! Wybierając się w długą drogę, bądźmy wypoczęci. Trasę pokonujmy etapami, robiąc co pewien czas przerwę na odpoczynek, dopilnujmy żeby wszyscy pasażerowie mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, sami także o tym nie zapominajmy.
 
Przypominany także, iż w dniu Święta Zmarłych na drogach w pobliżu cmentarzy, może zmienić się organizacja ruchu. Dlatego należy zwracając szczególną uwagę na znaki drogowe oraz bezwzględnie podporządkować się poleceniom wydawanym przez policjantów.


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-05-06
USD 3,8066 -0,18%
EUR 4,5829 +0,17%
CHF 4,1809 +0,37%
GBP 5,2908 -0,14%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów