Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 21 września 2018, imieniny obchodzą Hipolit, Mateusz, Daria
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualnie jesteś : strona główna
Na-Tak Mediacje Renata Podgórska
 
Codziennie - w domu, w miejscu pracy, wśród sąsiadów i w rodzinie, człowiek zmierza się z różnymi problemami, które zawierają w sobie immanentne zarodki napięć, konfliktów, bitew.
 
Konflikty są więc nieodłącznym elementem naszego życia społecznego. Relacje między domownikami, sąsiadami, pracodawcą i pracownikiem, problematyka zatrudnienia, warunki pracy i płac, likwidacja instytucji, stanowiska pracy – to obszary, w których niezgody rodzą się nieustannie.
 
Czasem też, z pozoru błahych kontrowersji można szybko doprowadzić do poważnych sporów, z których wyjście nie jest już takie łatwe. W praktyce rozwiązywania konfliktu pomóc mogą mediacje.
 
O mediacji
 
Mediacja jest ustrukturyzowanym procesem, podczas której neutralny i bezstronny mediator pomaga komunikować się osobom zaangażowanym w spór, by umożliwić im lepsze wzajemne zrozumienie, pomóc w osiągnięciu porozumienia i zawarciu ugody. 
 
Porozumienie zaspokaja interesy stron i tym samym rozwiązuje konflikt, a obie strony mogą w przyszłości tworzyć dalsze relacje między sobą, np. w miejscu pracy, w domu. 
 
Mediacja jest procesem dobrowolnym. Charakteryzuje ją równość stron, poufność informacji, neutralność mediatora, możliwość wyboru i ewentualnej zmiany mediatora oraz rezygnacji (bez skutków karnych) z mediacji na każdym jej etapie.
 
Mediacja nie wnosi recept i instrukcji wykonawczych. Docenia punkt widzenia każdej strony i daje możliwość zaprezentowania każdej z nich różnych stanowisk. Współistniejące rozbieżności skłaniają strony do kreatywnych zachowań w których poszukują wspólnego rozwiązania problemu (sprawy). Mediator wnika w uwarunkowania obu stron i steruje procesem poszukiwania porozumienia bez względu na własne do obu stron sympatie i niechęci. 
 
Oferta
 
Prowadzę mediację w sprawach: 
 
A. Rodzinnych
 • majątkowych,
 • rozwodowych,
 • alimentacyjnych,
 • opieki nad dziećmi, 
 • ustalenie kontaktów z dziećmi,
 • brak porozumienia między członkami rodziny,
 • inne.
B. Konflikty sąsiedzkie:
 • uregulowania stosunków między sąsiadami, 
 • spory nie mające wartości materialnej (np. znieważenie), 
 • inne.
C. Konflikty w spółdzielni mieszkaniowej:
 • między członkami spółdzielni,
 • między mieszkańcami a zarządem spółdzielni,
 • inne.
D. Konflikty w miejscu pracy:
 • dotyczące strajku pracowników
 • dotyczące zwolnień grupowych, 
 • obniżenia, podwyżek pensji,
 • konfliktów interpersonalnych między pracownikami, 
 • spory między pracodawcą a pracownikiem,
 • inne.
E. w sprawach gospodarczych:
 • spory powstałe między podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą
 • rozmowy z bankami, urzędami, 
 • roszczenia wspólników i akcjonariuszy przeciwko spółkom, 
 • ustalenia obowiązków w ramach umowy, 
 • inne.
 
 
Adres
ul. Towarowa 2, 87-800 Włocławek 
 
Tel: 604-256-868
 
E-mail: rpodgorska@mediatorsadowy.eu lub rpodgorska@mediator.wloclawek.pl 
 
Miejsce mediacji:
Kancelaria mediacyjna: Włocławek, ul. Towarowa 2/4
Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30 - 16:00
 

 

wypożyczanie komputerów
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie W3B World z siedzibą we Włocławku przy ul. Rucianej 11.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w poniższych celach :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny Gamma Ffittings jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez Gamma Ffittings również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: info@miastociechocinek.com z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.