Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 19 lipca 2018, imieniny obchodzą Alfred, Wincenty, Włodzisław
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualnie jesteś : strona główna
Kodak Sawa - Fotografie Cyfrowa

 

Oferujemy zdjęcia studyjne: kolorowe, czarno-białe i sepiowe. 

W naszym laboratorium wykonujemy odbitki na najnowszym modelu printera firmy "Noritsu" (światowego lidera w produkcji tego typu maszyn) ze stałą rozdzielczością 300 dpi (niezależnie od wielkości zdjęcia). 

Dzięki zastosowaniu najlepszych rodzajów papierów fotograficznych i chemii do obróbki zdjęć, oraz ścisłemu przestrzeganiu zasad technologii otrzymujecie Państwo zdjęcia o najlepszej jakości. 

Czas oczekiwania na zdjęcia jest nie dłuższy niż jedna godzina!!! 

Nasza oferta obejmuje:

 • Zdjęcia z negatywów, APS oraz nośników cyfrowych w formatach: 9/13, 10/15, 13/18, 15/20, 18/24/, 20/30.
 • Zdjęcia do dokumentów (dowody, paszporty, legitymacje, dyplomy, wizy itp.) wykonujemy w ciągu 15 minut.
 • Nagrywanie zdjęć na nośniki cyfrowe.
 • Skanowanie i retusz starych zdjęć.
 • Nagrywanie na nośniki cyfrowe
 • W ciagłej sprzedaży oferujemy:
 • filmy,
 • aparaty,
 • statywy,
 • baterie,
 • futerały,
 • ramki,
 • antyramy,
 • albumy,
 • akcesoria cyfrowe,
 • karty pamięci,
 • inne.

Wykonujemy sesje ślubne, z chrzcin i innych imprez okolicznościowych jak i również plenery. 

Zapraszamy 

87-720 Ciechocinek - Ul. Broniewskiego 3
tel: 54 283 62 85      
kodak@miastociechocinek.com

Czynne:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00
 • w soboty w godzianch 9.00-15.00
 • w niedziele (maj-sierpień w godzianch 10.00-15.00)

 

 

 

wypożyczanie komputerów zdrowa woda
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie W3B World z siedzibą we Włocławku przy ul. Rucianej 11.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w poniższych celach :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny Gamma Ffittings jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez Gamma Ffittings również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: info@miastociechocinek.com z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.