Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 16 sierpnia 2018, imieniny obchodzą Nora, Joachim, Roch
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualnie jesteś : strona główna
CITY – TAXI

CITY – TAXI

ul. Nieszawska 24
87-720 Ciechocinek
 
 
Firma City Taxi Ciechocinek funkcjonuje jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością skupiająca prywatnych przewoźników z branży usług taksówkowych.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku jako pierwsza i jak do tej pory jedyna grupa radiowa w Ciechocinku i z myślą o swoich klientach wprowadziła system łączności radiowej i telefonicznej.
 
 
Klient dzwoni po taksówkę wybierając numery: 
 
korzystając z telefonu komórkowego 
 
54 196 69 lub 54 283 41 11
 
korzystając z telefonu stacjonarnego 
 
196 69 - na terenie Ciechocinka
54 196 69 - poza miastem Ciechocinek 
 
lub 54 283 41 11
 
Nasze taksówki docierają do klienta najszybciej i zawsze na czas.
 
 
 
Klient może wybrać odpowiadającą mu wersję samochodu, kolor, markę i rodzaj auta (osobowy, mikrobus, combi) i również kierowcę który nie pali.
 
Dysponujemy bazą blisko 20 samochodów osobowych produkcji zachodniej o wysokim standardzie w tym wieloma mikrobusami i autami combi.
 
Wszyscy kierowcy wykonujący usługi w City Taxi Ciechocinek wybierani są przez Zarząd Spółki, który selekcjonuje kandydatów i wybiera najlepszych oceniając pojazd oraz doświadczenie i kulturę osobistą kierowcy.
 
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami z terenu naszego miasta, sanatoriami, urzędami, pensjonatami, hotelami oraz z wieloma innymi podmiotami.
 
Dla wielu firm wozimy reklamy na naszych samochodach oferując dogodne warunki współpracy w zakresie reklamy.
 
Oferujemy dla Państwa: 
  • Bezpłatny dojazd do klienta w obrębie miasta
  • Bezpieczny dowóz dzieci do szkół i przedszkoli
  • Holowanie i pomoc przy uruchomieniu auta
  • Zakupy na telefon
  • Zastępczy kierowca
  • Zlecenia poza miasto Ciechocinek wykonujemy z dużymi zniżkami
  • Inne zlecenia
  • Zapraszamy do korzystania z naszych usług

 

wypożyczanie komputerów zdrowa woda
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie W3B World z siedzibą we Włocławku przy ul. Rucianej 11.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w poniższych celach :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny Gamma Ffittings jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez Gamma Ffittings również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: info@miastociechocinek.com z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.