Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 16 sierpnia 2018, imieniny obchodzą Nora, Joachim, Roch
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Wyjątkowe propozycje prezentów na chrzest


Wyjątkowe propozycje prezentów na chrzest

 

Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu chrześcijanina. Nie ważne, czy jest przyjmowany przez dziecko, niemowlaka, czy przez osobę dorosłą. Zawsze wiąże się z dużymi emocjami nie tylko osoby chrzczonej, ale również wszystkich członków najbliższej rodziny. W związku z tym niezwykle ważne jest wręczenie odpowiedniego prezentu, który niejako upamiętni to niezwykłe wydarzenie. Możliwości jest bardzo dużo. Wyróżnić można klasyczne rozwiązania oraz bardziej nowoczesne pomysły na prezent. Z pewnością obecnie jednym z najbardziej wyjątkowych rozwiązań jest wręczenie dziecku grawerowanej biżuterii. Poniżej prezentujemy listę najpopularniejszych upominków.

 

Najpopularniejsze prezenty na chrzest

Wyróżnić można wiele pomysłów na prezenty na chrzest . Zaczynając od bardzo popularnych rozwiązań, a kończąc na bardziej oryginalnych, nieszablonowych podarunkach. Na początku należy zastanowić się, jaki powinien być prezent. W końcu chrzest to wyjątkowa uroczystość. Przyjmuje się go tylko raz w życiu. W związku z tym bardzo ważne jest, aby dokładnie przemyśleć, jaką pamiątkę chcemy wręczyć osobie ochrzczonej. Najpopularniejszym – a zarazem najprostszym i najbardziej banalnym rozwiązaniem jest wręczenie dziecku pieniędzy. Nie da się zaprzeczyć, że nie jest to żadna pamiątka. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zakup przedmiotu, który będzie niejako symbolizował tą wyjątkową chwilę. Z pewnością tradycyjne, proste rozwiązania są najlepsze. Z pewnością takie prezenty na chrzest to przede wszystkim medaliki, łańcuszki, bransoletki czy kolczyki. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zalety takiego rozwiązania. Biżuteria wykonana ze złota nigdy nie straci, a co najwyżej może zyskać na wartości. To duża zaleta takiego rozwiązania. Ponadto takie ozdoby charakteryzują się dużą wytrzymałością, trwałością. Nie zmienią się z upływem czasu – nawet jeśli przez długi okres czasu nie będą używane to zawsze istnieje możliwość ich wyczyszczenia. Tego samego nie można powiedzieć o sztucznej biżuterii.

 

Prezent prosto od serca

Wybór odpowiedniego prezentu na chrzest to bardzo trudne zadanie. Z pewnością każdy pragnie podarować prezent, który będzie osobisty, prosto od serca. Sposobem na wyrażenie uczuć jest zakup biżuterii z wygrawerowanym napisem, imieniem lub inicjałami. To z pewnością jeden z najlepszych pomysłów na chrzest. Należy zwrócić uwagę na fakt, że wykonanie grawera jest niedrogie, często taka usługa oferowana jest jako gratis do zakupu. Nie da się ukryć, że to właśnie grawer sprawia, że nawet najbardziej prosta bransoletka czy zawieszka staje się niezwykłą, indywidualną pamiątką. Taki prezent szczególnie polecany jest rodzicom chrzestnym, dziadkom i rodzicom, którzy pragną wręczyć dziecku symboliczny prezent z niezwykłego wydarzenia, jakim jest chrzest. powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
aktualności ciechocinek

Jeszcze nie dodano żadnego komentarza.
Aby dodać komentarz prosimy przejść na zakładkę Dodaj komentarz

wypożyczanie komputerów zdrowa woda
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie W3B World z siedzibą we Włocławku przy ul. Rucianej 11.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w poniższych celach :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny Gamma Ffittings jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez Gamma Ffittings również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: info@miastociechocinek.com z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.