Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Niedziela, 11 kwietnia 2021, imieniny obchodzą Filip, Leon, Marek
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Woody Alien w Fado


Woody Alien w Fado W sobotę (13 marca) o godzinie 20.00 w Klubie Fado (Aleksandrów Kuj.) odbędzie się koncert na którym wystąpi Woody Alien.

klub Fado
Aleksandrów Kujawski
ul. Narutowicza 29

www.KLUBFADO.pl

koncert:

WOODY ALIEN

www.myspace.com/LIKEWOODYALIEN

wjazd: 8 zł

Woody Alien to duet z Poznania o sporym doświadczeniu: Marcin Piekoszewski (bas, wokal) oraz Daniel Szwed (perkusja). Marcin gra równolegle także w zespołach PLUM i HOUDINI, a Daniel w zespole MOTHRA.

Historia zespołu zaczęła się w 1999. Dość długo pracowali nad własnym brzmieniem i piosenkami, które uzyskali. Po zagrani kilkudziesięciu koncertów oraz wysublimowaniu najlepszych kawałków w składzie ze Zbyszkiem Jasińskim, perkusistą PLUM, WOODY ALIEN we własnej sali prób nagrali swoją pierwszą płytę "Piss and shit and a diamond of perception" wydaną w 2005 dla Everycolor Rec. i dystrybuowaną przez Gusstaff Rec.

Charczący, punkowo-funkowy bass, połamane rytmy oraz drapiący wokal tworzą bezkompromisowe, minimalistyczne, surowe brzmienie WOODY ALIEN'Ae zagrał podczas Gali Polskiego Jazzu przyjmując świetne recenzje.

Woody Alien w basowo-perkusyjnych spazmach idzie o krok dalej i angażując sporą dawkę agresji dociera w okolice, gdzie jazz-core a la NoMeansNo spotyka się z surowym, obskurnym noise'm spod znaku Jesus Lizard czy Lightning Bolt. Zdecydowanie więcej tutaj punkowego wygaru, konsekwentnego drążenia siły przesterowanego, charczącego basu i rytmicznych kanonad punktowanych drapiącym wokalem. Największym atutem zespołu jest wierność wypracowanemu brzmieniu i potężna dawka spontanicznej energii tryskającej z basowo-perkusyjnego walca, którą Woody Alien stara się z minimalistycznej konwencji wycisnąć do ostatniej kropli.

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-04-09
USD 3,8208 -0,41%
EUR 4,5414 -0,37%
CHF 4,1265 -0,21%
GBP 5,2393 -0,50%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów