Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 17 czerwca 2024, imieniny obchodzą Albert, Laura, Adolf
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

"Wędrująca Eurydyka" Anna German - Wspomnienie o Artystce


Tagi: Anna German Ciechocinek koncert MCK

31 maja (piątek) o godzinie 19.00 w sali widowiskowo - kinowej MCK odbędzie się koncert pt. "Wędrująca Eurydyka" Anna German
 
Postać współczesnej kobiety, jej życiowe fascynacje, rozterki, i ciągła wędrówka po meandrach życia w poszukiwaniu bezpicznego portu, malowana pastelowym wspomnieniem, z którego niczym spod welonu mgły wyłania się niezwykła postać - niezwykłej artystki Anny German.
 
W tajemniczą podróż, pełną niespodzianek zabiorą nas Agnieszka Babicz, która jak współczesna Eurydyka podąża śladami Anny German po różnych zakątkach świata.
 
Przewodnikiem tej podróży jest Beata Olga Kowalska (aktorka znana m.in z filmu "Rancho"), to ona własnie czytanym i recytowanym słowem zabiera nas aż po kres kosmosu, gdzie w niebieskiej galaktyce niezmiennie tkwi planeta AnnaGerman.
 
Z ciemnej otchłani popłynie uwertura w wykonaniu instrumentalistów zespołu RAMA 111, która niczym "Ballada o Niebie i Ziemi" towarzyszy widzowi przez cały spektakl, by na koniec z pustej przestrzeni sceny popłynął głos samej Anny German.
 
RAMA 111: Jan Rejnowicz - instr. klawiszowe, Piotr Nadolski - trąbka, akordeon, Janusz Kadyszewski - gitara basowa, Andrzej Śliwa - perkusja
 
Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w MCK (sekretariat I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, istnieje możliwość dokonywania wpłat przelewem po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej - 698 988 227. Uwaga! Nie przyjmujemy zwrotów biletów w dniu koncertu.


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów