Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 29 marca 2024, imieniny obchodzą Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

V Otwarty Turniej Trójek Siatkarskich Kobiet i Dziewcząt - galeria

Tagi: V Otwartym Turnieju Trójek Siatkarskich Kobiet i Dziewcząt ciechocinek

13 drużyn wzięło udział w V Otwartym Turnieju Trójek Siatkarskich Kobiet i Dziewcząt, który 18 marca odbył się w Hali Sportowej. Fazę eliminacyjną zespoły rozegrał w 2 grupach systemem każdy z każdym, a do play-off kwalifikowały się po 4 najlepsze zespoły z każdej z nich.Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Księżniczki, które w finale pokonały 23:13 4 Fun 2 Bydgoszcz, a w meczu o 3 miejsce Odwieczny Problem zwyciężył 4 Fun 1 Bydgoszcz 20:13. Wyniki:
Ćwierćfinały:
Odwieczny Problem - Blondi 23:9 ; Księżniczki - Aleksandria 1 18:14 ; 4 Fun 2 B-szcz - Aleksandria 2 25:13 ; 4Fun 1 B-szcz - Szklany 21:15
Półfinały:
Księżniczki - Odwieczny Problem  15:13  ; 4 Fun 2 B-szcz - 4 Fun 1 B-szcz  25:13
O 7 miejsce:  Aleksandria 2 - Blondi  17:11
O 5 miejsce:  Szklany - Aleksandria 1  14:12
O 3 miejsce:  Odwieczny Problem - 4 Fun 1 B-szcz  20:13
O 1 miejsce:  Księżniczki - 4 Fun 2 B-szcz  23:13
Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Dorota Olszewska (Odwieczny Problem). Statuetki dla najlepszych drużyn ufundował ciechociński OSiR.