Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 15 lipca 2024, imieniny obchodzą Henryk, Włodzimierz, Brunon
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

V Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka


Tagi: siatkówka piłka siatkowa OSiR Ciechocinek turniej

V Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka
31 marca w ciechocińskiej Hali Sportowej odbył się V Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka. W tym roku w turnieju wzięła udział rekordowa ilość 16 zespołów, które w fazie grupowej rywalizowały w 4 grupach systemem "każdy z każdym", a do fazy pucharowej kwalifikowały się po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy.
 
Wyniki gr. A:
Gryf -Ogończyk1:2; Volleyball Street Players-Małe Pułkowo 0:2; Gryf-Volleyball Street 2:0; Ogończyk-
Małe Pułkowo 2:0; Gryf-Małe Pułkowo 2:0; Ogończyk-Volleyball Street 2:0
1. Ogończyk Kikół 6p 6-1
2. Gryf Brusy 4p 5:2
3. Małe Pułkowo 2p 2:4
4. Volleyball Street Players 0p 0:6
 
Wyniki gr. B:
Hauwiaże-Wirtuozi 2:0; Bumblebees-Ziemowit 1:2; Hauwiaże-Bumblebees 2:0; Wirtuozi-Ziemowit 2:0;
Hauwiaże-Ziemowit 2:0; Wirtuozi-Bumblebees 2:1
1. Hauwiaże Tim Ciechocinek/Bydgoszcz 6p 6:0
2. Ziemowit Osięciny 4p 4:3
3. Wirtuozi Bydgoszcz 2p 2:5
4. Bumblebees 0p 2:6
 
Wyniki gr. C:
JRG-Sprint 0:2; Polkorn-Spójnia 2:0; JRG-Polkorn 0:2; Sprint-Spójnia 0:2; JRG-Spójnia 0:2; Sprint-
Polkorn 0:2
1. Polkorn Ciechocinek 6p 6:0
2. Spójnia Białe Błota 4p 4:2
3. Sprint Ciechocinek 2p 2:4
4. JRG Ciechocinek 0p 0:6
 
Wyniki gr. D:
Agropol-Styromar 2:0; Volley Team-Magiczni Wojownicy 0:2; Agropol-Volley Team 1:2; Styromar-
Magiczni Wojownicy 0:2; Agropol-Magiczni Wojownicy 0:2; Styromar-Volley Team 1:2
1. Magiczni Wojownicy Ciechocinek 6p 6:0
2. Volley Team Bądkowo 4p 4:4
3. Agropol Zakrzewo 2p 3:4
4. Styromar Ciechocinek 0p 1:6
 
Ćwiećfinały:
Ogończyk - Spójnia 2:1 (12,-13,13)
Hauwiaże-Volley Team 2:0 (7,13)
Polkorn-Gryf 2:0 (14,3)
Magiczni Wojownicy-Ziemowit 2:0 (3,13)
 
Półfinały:
Ogończyl-Hauwiaże 2:1 (-13,10,14)
Polkorn-Magiczni Wojownicy 2:1 (7,-14,15)
O 3 miejsce: Hauwiaże-Magiczni Wojownicy 2:0 (19,20)
O 1 miejsce: Ogończyk-Polkorn 2:1 (-17,20,10)
 
Uczestnicy turnieju podkreślali bardzo dobrą organizację i wysoki poziom sportowy turnieju, o którym decydował fakt, że w niektórych zespołach wystąpili zawodnicy uczestniczący na co dzień w rozgrwkach ekstra i I ligi siatkarek i siatkarzy oraz medaliści mistrzostw Polski w kategorii kadetów i kadetek m.in. Marta Biedziak (Centrostal B-szcz), Tomasz Bonisławski (Delecta B-szcz), Tomasz Rutecki i Grzegorz Białek (Pekpol Ostrołęka) i kadetki oraz kadeci Pałacu i Chemika Bydgoszcz. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkwoe puchary i medale ufundowane przez ciechociński OSiR. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Tomasz Bonisławski (Ogończyk Kikół).


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów