Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 24 września 2021, imieniny obchodzą Dora, Gerard, Teodor
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Region na targach Intourmarket


Region na targach Intourmarket Kujawsko-Pomorskie będzie promować swoje atrakcje na zagranicznych targach turystycznych. Z naszą ofertą zapoznają się turyści z Rosji.

Na odbywającej się w dniach 15-18 marca w Moskwie imprezie „Intourmarket 2008” nasz region reprezentować będzie Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Targi odwiedzi również wicemarszałek Maciej Eckardt.

Międzynarodowe Targi Turystyczne „Intourmarket 1008” to impreza przeznaczona dla turystów oraz touroperatorów, na której swoją ofertę prezentują wystawcy z 50 państw i 75 regionów Rosji. W zeszłym roku odwiedziło ją 78 tysięcy turystów oraz 70 tysięcy dziennikarzy i fachowców z branży turystycznej.

Oprócz województwa kujawsko-pomorskiego, na liczącym sto metrów kwadratowych polskim stoisku narodowym, swoją ofertę prezentować będą: miasta Kołobrzeg i Łódź, region Warmii i Mazur, Dolnośląska Organizacja Turystyczna oraz Polskie Linie Lotnicze. Do zapoznania się z ofertą Polski zachęcać będzie kwartet smyczkowy. Dla przedstawicieli branży turystycznej oraz rosyjskich turystów przygotowano wydane w języku rosyjskim foldery, ulotki i plakaty informacyjne o naszym województwie. Zainteresowani znajdą w nich informacje o walorach naszych uzdrowisk, lokalnych wyrobów kulinarnych oraz innych atrakcji turystycznych województwa, które mają ich zachęcić do zainteresowania się naszym regionem. Kujawsko-Pomorskie reprezentowane będzie przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną oraz delegację Urzędu Marszałkowskiego. Imprezę odwiedzi również wicemarszałek i jednocześnie prezes K-POT Maciej Eckardt. Podczas wizyty w Moskiwe, spotka się on z ambasadorem RP w Rosji oraz dyrektorem Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Moskwie.

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-09-24
USD 3,9268 +0,03%
EUR 4,6085 +0,16%
CHF 4,2494 +0,00%
GBP 5,3866 +0,49%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów