Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Wtorek, 16 lipca 2019, imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Pomysł na własny biznes


Tagi: myjnie samochodowe myjnie bezdotykowe Piotr Rychter CW Consulting budowa myjni

Pomysł na własny biznes

Rozmowa z Piotrem Rychter - Prezes firmy CW CONSULTING z Włocławka, zajmującą się produkcją, sprzedażą oraz montażem i serwisem myjni samochodowych.
 
- Pana firma działa na naszym rynku od 2005 roku, jak przez te czternaście lat zmieniała się oferta i jaki jest obecnie oferowany zakres usług?

Może inaczej, w branży jesteśmy od 2005r., lecz firmę prowadzimy z żoną od roku 2013.
Ja swoją przygodę zacząłem od tzw. ”kolebki” Car Wash w Europie, tj. Firmy Wap ALTO w Bellenberg Niemcy. Tam miałem okazję uczestniczyć w wielu projektach i poznać od strony produkcyjnej wszystkie tajniki tej branży. Będąc następnie oddelegowany do Polski jako dyrektor techniczny miałem za zadanie rozbudowę marki na terenie naszego kraju i krajach sąsiadujących.
Na koniec roku 2012 zarząd firmy zdecydował że dział Car Wash w Polsce zostanie zamknięty, a MY spełniamy wszystkie ich wymogi pod kontem zagwarantowania dla klientów odpowiedniej jakości oferowanych usług i zaproponował nam dystrybucję i serwis swoich produktów.
W kolejnych latach uzyskiwaliśmy dalsze uwolnienia producenta, co na dzień dzisiejszy z powodzeniem pozwala nam konkurować na rynku krajowym jak i tzw. ”byłym bloku wschodnim” z innymi firmami.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy firmą, która oferuje bardzo szerok i zakres swoich usług poprzez doradztwo i projekt, następnie dopasowanie produktu i jego produkcja u nas w kraju, a następnie obsługa serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego oferowanego sprzętu.
 
- Jak ważna jest jakość w ofercie Pana firmy?

Jakość to podstawa w naszej branży, gdyż MY działami przede wszystkim z tzw, polecenia.
MY na swoje produkty udzielamy gwarancji 36 miesięcznej w standardzie z możliwością jej przedłużenia w każdej chwili. Tak więc jakość to podstawa!
 
- Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Jest to zależne od danej inwestycji, ale średnio 8-10 tygodni zajmuje budowa myjni samochodowej. Mamy sprawdzony zespół techniczny do montażu, z naszą firmą pracują najlepsi.
 
- Jaki jest obszar realizacji usług przez CW CONSULTING?

Usługi realizujemy według zamówień oczywiście. Cieszymy się, że obszar ten stale się rozrasta.
Jest to teren naszego kraju oraz kraje sąsiedzkie tj. Łotwa, Litwa, Słowacja, Czechy, Bułgaria, Węgry a nawet i Austria.
 
- W jaki sposób oferta dociera do klientów?

Opinie o nas w dużej mierze rozchodzą się pocztą pantoflową, zadowoleni klienci polecają naszą firmę CW CONSULTING, ale oczywiście stosujemy również marketing w Internecie oraz reklamy z branżowej prasie.
 
- A w jaki sposób firma CW CONSULTING wspiera lokalny rynek?

Staramy się, w miarę naszych możliwości, wspierać nasz lokalny sport, zarówno dla indywidualnych sportowców jak Michał Jarliński który jest Mistrzem Polski w boksie olimpijskim, jak i sport drużynowy (turniej KAR-POL) w rozgrywkach Juniorów piłka nożna i nie tylko.
 
- Prosimy jeszcze zdradzić nam plany na przyszłość firmy CW CONSULTUNG?

Dalszy rozwój i wspieranie lokalnego rynku pracy, dzięki czemu możemy promować nasze produkty, Nasze miasto Włocławek i region. Naszym atutem w kraju jest nasza lokalizacja i to należy wykorzystać jak najlepiej.
 
Więcej na temat myjni samochodowych oraz jak uruchomić własną myjnie samochodową na stronie cwconsulting.pl

 powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-07-15
USD 3,7856 -0,09%
EUR 4,2673 +0,01%
CHF 3,8512 +0,30%
GBP 4,7515 +0,00%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów