Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Niedziela, 9 maja 2021, imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Policjanci z Aleksandrowa uratowali niedoszłą samobójczynię


Policjanci z Aleksandrowa uratowali niedoszłą samobójczynię Aleksandrowscy policjanci uratowali kobietę, która usiłowała popełnić samobójstwo. Została odnaleziona we własnym domu, po tym jak zażyła 3 opakowania leków. Półprzytomną kobietę pogotowie zabrało do szpitala.

W środę (14 maja) około 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim odebrał anonimowy telefon. Dzwoniąca kobieta poinformowała o zamiarze popełnienia samobójstwa. Przekazała jednocześnie, niepełny numer telefonu do swojej córki i prośbę o powiadomienie jej o tej decyzji.
Policjanci natychmiast podjęli czynności, dzięki którym nawiązali kontakt z adresatką słów desperatki. Kobieta podała dane osobowe matki i jej miejsce zamieszkania.

Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres, znaleźli leżącą na łóżku, półprzytomną kobietę, a na stoliku obok 3 puste opakowania po lekach. Nawiązanie z nią jakiegokolwiek kontaktu okazało się niemożliwe. Natychmiast na miejsce został wezwany lekarz, który zadecydował o zabraniu desperatki do szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie, które pozwoli wyjaśnić dlaczego 54-letnia kobieta targnęła się na swoje życie?

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-05-07
USD 3,7861 -0,54%
EUR 4,5764 -0,14%
CHF 4,1723 -0,21%
GBP 5,2720 -0,36%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów