Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Wtorek, 14 lipca 2020, imieniny obchodzą Stella, Bonawentura, Marcelin
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Po sobotnim zebraniu...


Po sobotnim zebraniu... W dniu wczorajszym na stadionie odbyło się walne zebranie zarządu i kibiców „CKS” Zdrój. Na początku zebrania prezes klubu Janusz Matusiak poinformował kibiców, o piątkowym spotkaniu z burmistrzem Ciechocinka Leszkiem Dzierżewiczem, na którym zapadła decyzja o współpracy pomiędzy klubem a miastem oraz o tym, że burmistrz wraz z zarządem klubu będzie spotykał się nie mniej niż raz na dwa miesiące.

Następnie zarząd przyjął do swojego grona obecnego kierownika drużyny Grzegorza Koca. Później J. Matusiak poinformował, że w dniu wczorajszym w klubie przeprowadzona inwentaryzację.

Następnie członkowie klubu głosowali nad propozycją zarządu w sprawie biletów. Ostatecznie bilety będą wynosiły 10 zł, dzieci do lat 12 i kobiety mają wstęp wolny. Kolejne J. Matusiak rozpoczął dyskusję o odnowieniu bocznego boiska i wymianie bramek.

Później przegłosowano propozycje zarządu w sprawie składek miesięcznych w wysokości 10 zł. Emeryci i renciści będą płacić 5 zł.

Następnie J. Matusiak z Maciejem Bartoszkiem poinformowali o koncepcjach stadionowych (min. nowe ulokowanie trybun i szatni ). Pieniądze mają być pozyskane z Unii Europejskiej.

Kolejno zarząd dał do zrozumienia, że na następnym spotkaniu z burmistrzem chce porozmawiać o sztucznej murawie w zamian bocznego boiska. Jak wiadomo 85% pieniędzy na ten cel przekazuje Ministerstwo Sportu i PZU. Pozostałą sumę musi pozyskać miasto.

Następnie pani Ewa Nowopolska zapytała się zarządu jaka jest sytuacja wśród grup młodzieżowych. Prezes Matusiak poinformował, że w przyszłym sezonie wystartują trzy grupy młodzieżowe (młodzicy, trampkarze oraz juniorzy starsi), zaś Tomasz Górecki będzie koordynatorem grup młodzieżowych.

Kolejno kibice dyskutowali na temat stadionowej ochrony. Kibice skarżyli się na, to że osoby odpowiedzialne za porządek na stadionie wpuszczają niektórych kibiców na mecze za darmo. Zarząd odpowiedział, że w przyszłym sezonie szefem ochrony stadionowej został Jerzy Tomaszewski.

Następnie prezes Matusiak poinformował, że w dniu 12 sierpnia na bocznym boisku i za bramkami odbędzie się Piknik Rodzinny z agencją RLV. W zamian użyczenia terenu na piknik agencja przez cały sezon na meczach u siebie będzie użyczać specjalistycznego sprzętu nagłaśniającego oraz spikera. Zarząd poinformował także o powstaniu budynku klubowego w „Pilawie”.

Na koniec chętni mogli wpłacić dowolną kwotę na rzecz klubu.

Źródło: ckszdroj.com

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-07-14
USD 3,9570 +0,02%
EUR 4,4916 +0,38%
CHF 4,2117 +0,26%
GBP 4,9576 -0,62%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów