Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 29 listopada 2021, imieniny obchodzą Błażej, Walter, Fryderyk
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Nowy Stadion Miejski w Ciechocinku


Tagi: stadion miejski Ciechocinek rewitalizacja

Nowy Stadion Miejski w Ciechocinku
Urząd miejski opublikował na swojej stronie wizualizację nowego Stadionu Miejskiego w Ciechocinku. Z tego co się dowiedzieliśmy obecnie trwa opracowywanie dokumentacji projektowej na przebudowę płyty głównej wraz z systemem nawadniania, budowę płyty treningowej o sztucznej nawierzchni, ich oświetlenie oraz rozbudowę trybun i budowę boksów dla zawodników na Stadionie Miejskim w Ciechocinku.
 
O przystąpieniu do realizacji inwestycji zadecyduje Rada Miejska Ciechocinka poprzez zabezpieczenie środków w budżecie miasta. Szacunkowa wartość inwestycji nie została jeszcze określona ponieważ jest uzależniona od postępowania przetargowego.
 
Czas realizacji uzależniony będzie od wysokości kwoty przenaczonej na budowę nowego stadionu. Zaprojektowany obiekt musi spełniać wymogi wynikające z rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 10 czerwca 2010 roku w sprawie warunków bezpieczeństwa, jakie powinny spełniać stadiony, na których mogą odbywać się mecze piłki nożnej.
 
Liczba miejsc siedzących na trybunach będzie mniejsza niż 1000. W ramach inwestycji przewidywane jest wykonanie budynku zaplecza, w którym znajdować się będą szatnie, pomieszczenia techniczne, pomieszczenia biurowe, sala szkoleń, pomieszczenia sprawozdawcze, pomieszczenie dla sędziów. 
 
Na obecną chwilę nie wiadomo czy na terenie budowanego obiektu powstaną jakieś punkty gastronomiczno-handlowe ponieważ taką decyzję podejmie użytkownik obiektu po oddaniu stadionu do użytkowania.
 
W tym rejonie Ciechocinka aktualnie prowadzi się rewitalizację parku, planowana jest budowa jednej z najbardziej oczekiwanych inwestycji w naszym mieście Term Ciechocinek a teraz dowiadujemy się, że planowana jest przebudowa stadionu miejskiego. Miło widzieć, że ta część miasta zaczna powoli się rozwijać, i staje się wizytówką naszego miasta.
 
Zapraszamy na stronę gdzemy zobaczyć wizualizację stadionu

 powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-11-29
USD 4,1627 -0,30%
EUR 4,6982 -0,12%
CHF 4,5013 -0,13%
GBP 5,5531 -0,12%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów