Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 23 marca 2023, imieniny obchodzą Pelagia, Feliks, Zbysław
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Napadli na bezbronną, starszą kobietę


Tagi: policja napad Ciechocinek kradzież

Napadli na bezbronną, starszą kobietę
Czterech sprawców napadu na starszą panią zostało zatrzymanych przez ciechocińskich policjantów zaledwie kilkanaście minut po rozboju. Napastnicy najpierw przewrócili bezbronną kobietę, a następnie grożąc jej śmiercią okradli. Teraz mogą trafić do więzienia nawet na 12 lat. 
 
Do napadu doszło w środę (30 stycznia) około godziny 20.30 w Ciechocinku na ulicy Spółdzielczej. Sprawcy wykorzystali fakt, że kobieta przechodziła sama między blokami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z mężczyzn stał na „czatach”, drugi natomiast miał kierować samochodem. Pozostała dwójka zaatakowała bezbronną kobietę. Przewrócili ją, zagrozili śmiercią, po czym okradli. Przerażonej 78-latce wyrwali torebkę i uciekli.
Powiadomieni o zdarzeniu policjanci natychmiast przystąpili do działania. Ustalili, że sprawcy mogą poruszać się niebieską astrą. Zaledwie po kilkunastu minutach funkcjonariusze zauważyli opisany samochód. W środku siedziało dwóch mężczyzn. Chwilę po tym, na jednej z ulic miasta, mundurowi zatrzymali kolejną dwójkę. Wszyscy (w wieku 18 i 19l.) trafili do policyjnego aresztu, gdzie spędzili noc. Za rozbój grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
 
Policjanci odzyskali torebkę, którą skradli napastnicy. Sprawcy bowiem, chcąc zatrzeć ślady, wyrzucili torebkę do Wisły. Nie pomyśleli jednak, że na rzece są kry, gdzie spadła torebka.
 
Źródło: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów