Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 8 marca 2021, imieniny obchodzą Beata, Stefan, Wincenty
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Mikołajowy Andrzej Piaseczny we Włocławku


Mikołajowy Andrzej Piaseczny we Włocławku 4. grudnia br. odbędzie się koncert Andrzeja „Piaska” Piasecznego w Hali Mistrzów. Artysta zaśpiewa utwory ze swojej najnowszej płyty pt. "Spis Rzeczy Ulubionych", na czele z hitowym „Chodź, Przytul, Przebacz”.
Koncert rozpocznie się o 20:00.Płyta "Spis Rzeczy Ulubionych", która ukazała się w marcu tego roku, to wspólny projekt muzyczny Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego. Obydwaj panowie zaprzyjaźnili się już kilka lat wstecz. Okazało się, że dzielą wspólną wizję artystyczną oraz... swoiste uczucie nostalgii.

- To nostalgia, która nie jest żalem, ani pretensją, ale sposobem patrzenia na rzeczywistość. Jest uśmierzonym buntem. Jeśli jest w tym element niezgody to dotyczy ona drobnych wątków dzisiejszości… a może raczej jest to chęć mądrej zgody na to wszystko? - filozoficznie stawia zapytanie Piaseczny.

Muzykę skomponował Krajewski, słowa napisał Piaseczny. O produkcję muzyczną albumu zadbał Rafał Paczkowski (znany ze współpracy z m.in. Edytą Górniak, Ryszardem Rynkowskim, Lady Pank i duetem Borysewicz-Kukiz), który ponadczasowym melodiom Krajewskiego nadał nowoczesny szlif.

Te pogodne, ciepłe piosenki, wzbogacone o lekką nutę melancholii, będzie można wysłuchać także we Włocławku, już w piątek, 04 grudnia o godzinie 20,00
Andrzej Piaseczny oprócz utworów z najnowszej płyty pt. "Spis Rzeczy Ulubionych", zaśpiewa także swoje najlepsze z ubiegłych lat.

Bilety do nabycia w Sklepie Muzycznym POWER-HIT. Zamówienia zbiorowe: 0-604692822

(Redakcja MC)

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-03-08
USD 3,8665 +0,71%
EUR 4,5903 +0,24%
CHF 4,1416 +0,25%
GBP 5,3478 +0,80%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów