Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Niedziela, 9 maja 2021, imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

KONKURS: Plastyczna opowieść o zimie


KONKURS: Plastyczna opowieść o zimie Fotografie, rysunki, wydzieranki i inne prace plastyczne przedstawiające najzimniejszą porę roku można przesyłać w ramach organizowanego przez Urząd Marszałkowski konkursu dla dzieci i młodzieży „Zima w Kujawsko-Pomorskiem”. Celem konkursu jest umożliwienie młodym osobom zaprezentowania swojego talentu, promowanie dzieci i młodzieży uzdolnionej plastycznie oraz rozbudzenie zainteresowań naszym regionem.

Konkurs organizowany jest w czterech grupach wiekowych dla osób od 7 do 19 lat. Do karty zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę rodziców bądź prawnych opiekunów na udział w konkursie (nie dotyczy to osób pełnoletnich). Prace zgłoszone na konkurs muszą posiadać metryczkę z imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu, jego wiekiem, adresem, numerem telefonu do rodzica lub opiekuna oraz tytułem pracy.

Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail dzieci@kujawsko-pomorskie.pl lub pocztą na adres:

Urząd Marszałkowski
Plac Teatralny 2
87-100 Toruń

z dopiskiem „Zima w Kujawsko-Pomorskiem” do 15 marca. O zgłoszeniu decyduje data stempla pocztowego lub data przyjęcia przez adresata.

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu nagród telefonicznie lub pisemnie. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej www.dzieci.kujawsko-pomorskie.pl . Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-05-07
USD 3,7861 -0,54%
EUR 4,5764 -0,14%
CHF 4,1723 -0,21%
GBP 5,2720 -0,36%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów