Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Sobota, 18 maja 2024, imieniny obchodzą Alicja, Feliks, Eryk
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Kobieta Miesiąca, która niczego się nie boi


Tagi: kobieta miesiąca Agata Cybuchowska Włocławek KiK

Kobieta Miesiąca, która niczego się nie boi

Najważniejsza w życiu jest dla mnie moja rodzina – pod tym stwierdzeniem z pewnością mogłoby się podpisać wiele osób, niezależnie od ich wieku, płci czy statusu społecznego. Co zatem sprawiło, że jego autorka, Agata Cybuchowska – wrześniowa finalistka konkursu Kobieta Roku KiK – wyróżniła się spośród innych kandydatek pretendujących do zdobycia tego tytułu, zyskując dzięki temu największą liczbę głosów? Odpowiedzi udziela sama „zainteresowana”.

 
Młoda mieszkanka Włocławka, oprócz rodzinie, na którą składa się przede wszystkim jej niespełna roczny syn i narzeczony, najwięcej czasu, uwagi i energii poświęca rozwijaniu swoich pasji. Agata Cybuchowska to kobieta spełniająca się w wielu rolach: jest nie tylko pełnoetatową mamą, ale również modelką, działaczką społeczną i tegoroczną Miss Polski na Wózku Mediów Społecznościowych. Oprócz tego w wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem strony internetowej z programem ćwiczeń dla kobiet na wózku, ciężarnych i po ciąży, a także zamierza zrealizować wreszcie swoje pomysły i zacząć projektować dla nich ubrania i dodatki.
 
Fakt, że porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego w żaden sposób jej nie spowalnia w aktywności i nie stanowi dla niej ograniczenia. Najlepszym tego dowodem jest uczestnictwo w plebiscycie organizowanym przez markę KiK dla uhonorowania wyjątkowych Polek. – O konkursie dowiedziałam się z reklamy w telewizji i postanowiłam, że wezmę w nim udział i udowodnię, że nie ma barier w zdobywaniu tytułu Kobiety Roku. Chciałam również przypieczętować tym wszystkie moje tegoroczne osiągnięcia. A trochę się napracowałam… zostałam mamą, Miss Mediów Społecznościowych na Wózku 2016, ambasadorką akcji „Dzieciństwo bez barier” i rozwinęłam do maksimum jedną z moich pasji – modeling –  opowiada zapytana o to, skąd wziął się pomysł na wzięcie udziału w rywalizacji.
 
Młoda Włocławianka wykorzystuje swoją siłę oraz doświadczenie także w pomaganiu przyszłym i obecnym rodzicom z niepełnosprawnością w zmierzeniu się i zaakceptowaniu tej wymagającej roli, a także pokazaniu, jak radzić sobie z macierzyństwem na wózku pod względem technicznym. Robi to w ramach akcji „Dzieciństwo bez barier” – jednej z wielu prowadzonych przez fundację Jedyna Taka.
 
Jak dotąd, rok 2016 przyniósł Agacie Cybuchowskiej pasmo sukcesów. Czy zakończy się dla niej otrzymaniem tytułu Kobiety Roku KiK? Na razie – dzięki uzyskaniu największej liczby głosów - udało jej się dotrzeć do finału i zostać wrześniową laureatką konkursu. Z tej okazji 14 października we włocławskim sklepie KiK odbyło się uroczyste przekazanie nagrody finalistce. Oficjalne wręczenie czeku na 2 tys. zł poprzedził briefing prasowy zorganizowany dla przybyłych na miejsce przedstawicieli mediów. Spotkanie, oprócz świętowania zwycięstwa młodej włocławianki, stało się okazją do zapoznania się z marką KiK i jej biznesową, a także prospołeczną działalnością. Ponadto, dla podkreślenia rangi tego wydarzenia i podzielenia się radością z klientami, przez 2 dni – 14 i 15 października – we włocławskim sklepie KiK na cały asortyment obowiązywał 10-procentowy rabat.
Celem plebiscytu jest nagrodzenie Polki, która spełnia się rodzinnie, a także zawodowo, pielęgnując przy tym swoje pasje oraz stanowi wsparcie i wzór dla innych. To, która spośród 9 pretendentek do tytułu zwycięży, okaże się już niedługo – wielki finał i wręczenie głównej nagrody w wysokości 20 tys. zł zaplanowano na styczeń 2017 roku. Póki co wiadomo, że zawalczą o niego Judyta Bork, Katarzyna Raszewska, Alicja Wegner (Mamalla), Karolina Dudzińska (eloMama), Joanna Kmieć, Kinga Kmiotek-Gul oraz wrześniowa zwyciężczyni Agata Cybuchowska. Pozostałe 2 laureatki zostaną wybrane w głosowaniu internautów. Szczegółowe informacje na temat konkursu, profile kandydatek, a także regulamin i formularz zgłoszeniowy dla kobiet, które chciałyby wziąć udział w konkursie, są dostępne na stronie www.kik-kobietaroku.pl.


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów