Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 29 marca 2024, imieniny obchodzą Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Tagi: piłka nożna turniej mikołajki OSiR Ciechocinek

11 młodzieżowych zespołów piłkarskich stanęło na starcie IV Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii młodzików i orlików, który 8 grudnia odbył się w ciechocińskiej Hali Sportowej. W kategorii młodzików uczestniczyło 5 drużyn, które rozegrały turniej systemem "każdy z każdym".

Wyniki:
Elana Toruń - Stoczniowiec Płock 8:0 ; Jedynka Aleksandrów Kuj. - Zdrój Ciechocinek 1:2 :
Wisełka Solec Kuj. - Stoczniowiec Płock 1:3 ; Elana Toruń - Jedynka Aleks. Kuj. 3:0 ;
Wisełka Solec Kuj. - Zdrój C-nek 0:3 ; Stoczniowiec Płock - Jedynka Aleks. Kuj. 0:2 ;
Zdrój C-nek - Elana Toruń 0:6 ; Wisełka Solec Kuj. - Jedynka Aleks. Kuj. 0:3 ;
Zdrój C-nek - Stoczniowiec Płock 3:1 ; Wisełka Solec Kuj. - Elana Toruń 0:6 .

Końcowa kolejność - młodzicy:
1. Elana Toruń 12p. 23-0
2. Zdrój Ciechocinek 9p. 8-8
3. Jedynka Aleks. Kuj. 6p. 6-5
4. Stoczniowiec Płock 3p. 4-14
5. Wisełka Solec Kuj. 0p 1-15

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Joachim Trenk (Elana), który zdobył 8 goli. Został on również wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a najlepszym bramkarzem został Bartosza Przybył (Zdrój).

W kategorii orlików (2002 r. i młodsi) w turnieju uczestniczyło 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy, a następnie w fazie finałowej rozgrywały mecze o poszczególne miejsca.

Wyniki gr. I:
Jedynka Aleks. Kuj. - Soccer Inowrocław 3:1 ; Soccer Inowrocław - Zdrój I C-nek 0:1 ; Zdrój C-nek -
Jedynka Aleks. Kuj. 1:0

Kolejność:
1. Zdrój I C-nek 6p. ; 2. Jedynka Aleks. Kuj. 3p. ; 3. Soccer Inowrocław 0p.

Wyniki gr. II
Zdrój II C-nek - Stoczniowie Płock 2:0 ; Stoczniowiec - Wisełka Solec Kuj. 2:1 ; Wisełka Solec Kuj. -
Zdrój II C-nek 1:2.

Kolejność:
1. Zdrój II C-nek 6p. ; 2. Stoczniowiec Płock 3p. ; 3. Wisełka Solec Kuj. 0p.

Faza finałowa:
- o 5 miejsce: Wisełka Solec Kuj. - Soccer Inowrocław 4:1
- o 3 miejsce: Stoczniowiec Płock - Jedynka Aleks. Kuj. 1:1 karne 2:1
- o 1 miwjsce: Zdrój II C-nek - Zdrój I C-nek 5:1

Najlepszym strzelcem w kategorii orlików został Filip Jędruszcak (Zdrój II C-nek, 7 bramek). Został on również wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a bramkarzem wybrano Pawła Łuszczaka (Wisełka).

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary, najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki, a drużyny z miejsc I-III okolicznościowe medale. Nagrody ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku. Z okazji Świętego Mikołaja wszyscy uczestnicy otrzymali również słodycze, które ufundowali OSiR i Piekarnia Polkorn.