Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Piątek, 19 kwietnia 2024, imieniny obchodzą Adolf, Leon, Tymon
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

IV Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Koszykowej

Tagi: koszykówka Ciechocinek OSiR

W sobotę 21 kwietnia w ciechocińskiej Hali Sportowej odbył się  IV Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Koszykowej. Jak co roku rywalizowało ze sobą 6 amatorskich drużyn koszykarskich  z Ciechocinka, Włocławka i Bydgoszczy. Drużyny rozpoczęły rywalizację w dwóch grupach 3-zespołowych systemem "każdy z każdym", a całodzienne zmagania zakończyły spotkania finałowe o poszczególne miejsca.

o 1 miejsce   -  Turbodymomens  C-nek  –  Champions W-ek     39:30

W trakcie turnieju zostały przeprowadzone również konkursy rzutów za "1" i "3" punkty, których zwycięzcami zostali  Koniczek Karol (Turbodymomens) i Szląskiewicz Łukasz (Champions).
Najlepszym strzelcem turnieju został Koniczek Karol (Turbodymomens - 42 pkt.), najlepszym rzucającym za 3 pkt. Piekarski Kacper Champions - 7x) , a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Fiedosiewicz Mariusz (Turbodymomens).

Organizatorami turnieju byli UKS Olimpijczyk i OSiR w Ciechocinku, a puchary dla najlepszych drużyn i nagrody indywidualne wręczyli Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz i dyrektor OSiR-u Tomasz Górecki.