Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Wtorek, 22 października 2019, imieniny obchodzą Halki, Filipa, Przybysława
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka


Tagi: turniej piłka nożna OSiR Ciechocinek

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka
W sobotę (15 czerwca) po raz trzeci  na stadionie OSiR w Ciechocinku odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka "Piłka nożna łączy pokolenia". W turnieju rozgrywanym równocześnie na 4 boiskach wzięło udział 14 drużyn młodzieżowych i 7 drużyn w kategorii amatorskich dorosłych drużyn piłkarskich. Zawody miały charakter pikniku sportowego - ciechociński OSiR oprócz atrakcji sportowych przygotował dla najmłodszych uczestników plac zabaw, a dla wszystkich uczestników poczęstunek z grilla.
 
Wyniki - kategoria dorosłych (system "każdy z każdym"):
Rolfroz Koneck - Świerszczyki 1:0 ; Siniarzewo - Rising Sun 1:0 ; Black Sun - Proforma Włocławek 4:0 ;
Autowit - Świerszczyki 0:3 ; Rolfroz - Proforma 3:1 ; Siniarzewo - Black Sun 1:1 ;
Autowit - Rising Sun 0:2 ; Świerszczyki - Proforma 4:1 ; Rolfroz - Siniarzewo 0:1 ;
Autowit - Proforma 2:1 ; Rising Sun - Black Sun 1:2 ; Świerszczyki - Siniarzewo 2:2 ;
Autowit - Black Sun 3:2 ; Proforma - Siniarzewo 1:3 ; Rising Sun - Rolfroz 0:3 ;
Black Sun - Świerszczyki 1:1 ; Black Sun - Rolfroz 2:1 ; Rising Sun - Świerszczyki 4:2 ;
Autowit - Rolfroz 0:4 ; Proforma - Rising Sun 1:3 ; Autowit - Siniarzewo 0:1
 
Końcowa kolejność:
1. Black Sun Ciechocinek      14p   13:6
2. Siniarzewo                           14p    9:4
3. Rolfroz Koneck                    12p   12:4
4. Rising Sun Ciechocinek       9p   10:9
5. Świerszczyki Ciechocinek    8p   12:9
6. Autowit                                    3p   4:14
7. Proforma Włocławek             0p   5:19
 
Kategoria klas III:
3a-3b  0:2 ; 3a-3c  2:1 ; 3b-3c  3:0 ;
1. 3b   6p   5:0
2. 3a   3p   2:3
3. 3c   0p   1:5
 
Kategoria klas IV:
4a-4b  0:0 ; 4c-4d  1:1 ; 4a-4c  0:0 ; 4b-4d  0:1 ; 4a-4c  0:1 ; 4b-4c  0:3
1. 4d   7p   3:1
2. 4c   5p   4:1
3. 4a   2p   0:1
4. 4b   1p   0:4
 
Kategoria klas V:
5a-5b  0:1 ; 5a-5c  1:0 ; 5b-5c  0:2
1. 5c   3p   2:1
2. 5a   3p   1:1
3. 5b   3p   1:2
 
Kategoria klas VI:
6a-6b  3:0  ; 6c-6d  0:3 ; 6a-6c  2:1  ; 6b-6d  0:5 ; 6a-6d  0:0 ; 6b-6c 0:4
1. 6d   7p   8:0
2. 6a   7p   5:1
3. 6c   3p   5:5
4. 6b   0p   0:12
 
Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary,medale i dyplomy, które ufundował OSiR w Ciechocinku. Z rąk Burmistrza Ciechocinka Leszka Dzierżewicza i Dyrektora OSiR-u Tomasza Góreckiego najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe statuetki. Byli to: dorośli - Marcin Majchrzak (zawodnik - Black Sun) , Ryszewski Łukasz (bramkarz - Rolfroz) -  ; klasy III - Śpiewak Kacper (zawodnik), Pucelik Krystian (bramkarz) ; klasy IV - Jędruszczak Filip (zawodnik, Jędrzejewski Mikołaj (bramkarz) ; klasy V - Kwiecień Jakub (zawodnik), Borkowski Rafał (bramkarz) ; klasy Vi - Szałyga Jakub (zawodnik), Oleśkowski Szymon (bramkarz).



powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-10-22
USD 3,8408 +0,26%
EUR 4,2792 +0,04%
CHF 3,8851 -0,12%
GBP 4,9700 -0,02%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów