Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 29 maja 2023, imieniny obchodzą Magdalena, Teodozja, Maria
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Festiwal zaczyna się już dziś...


Festiwal zaczyna się już dziś... Festiwal Depresja w Ciechocinku rozpoczyna się dziś. W programie wiele atrakcji. Rozpoczęcie o godz. 16.00.

Zobaczymy filmy offowe Kamili Chomicz i Anny Jędrzejczak-Skutnik, potem filmy Mayi Deren.

O kilka słów nt. imprezy poprosiliśmy Piotra Komosińskiego (basista w zespołach Ex Usu i Pankratz, fotograf, współorganizator festiwalu, pracownik MCK-u):

Z założenia chcemy promować sztukę niezależną, raczej rzadko dostępną w mediach. Staramy się prezentować mniej znany dorobek nawet znanych już artystów jak również dzieła twórców młodego pokolenia, którzy naszym zdaniem robią rzeczy warte zobaczenia i posłuchania. Festiwal Depresja kierowany jest do młodego pokolenia, które próbujemy uwrażliwić na twórczość nie tą masowo dostępną, tylko a nawet przede wszystkim na tzw. niszową.

Na scenie ciechocińskiego kina wystąpią dziś Pchełki, zespół z Aleksandrowa Kujawskiego. Po koncercie odbędzie się pokaz sztuki video autorstwa Petera Votava czyli Purea” i Johnyego Dekama i znów muzyczne interludium - koncert zespołu Lewel”. Tego dnia będzie można jeszcze obejrzeć teledyski Scorna” oraz koncert Lewela” poświęcony Scornowi”. Podczas koncertu odbędzie się prezentacja cyklu filmów 36 Fluxus Films”.

Edycja: Smoke Detector

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów