Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 25 października 2021, imieniny obchodzą Ingi, Darii, Sambora
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

eNeRDe: Bliskie Spotkania 3 stopnia


Tagi: toruń mikrowafle eNeRDe

eNeRDe: Bliskie Spotkania 3 stopnia

W najbliższą sobotę toruński klub nawiedzą nieogarnięte Mikrowafle przy wsparciu dwojga punktualnych gości: Mathias Nova i Miedziana.

Z najodleglejszych części galaktyki przedstawiciele zaawansowanej technicznie cywilizacji wraz z ambasadorami Ziemian będą podkręcać ciśnienie... Szykuje się niekonwencjonalny spektakl oraz całonocna jazdeczka z towarem z elitarnych wytwórni płytowych. Każdy kto lubi balansować w stanie nieważkości, musi liczyć się z oderwaniem od gruntu. Warto zaopatrzyć się w spore ilości tlenu.

Mikrowafle (Łódź i nie tylko) - istniejący od ponad 4 lat, rozpoznawalny na polskiej scenie synt-popowej, team, określający się mianem modnego ostatnio słowa „kicz”. Jednak fani tandety i kiczu będą mocno zawiedzeni, gdyż posługują się wieloma narzędziami stylistycznym. W nowatorski sposób zderzają operowy głos pięknej, ciemnoskórej wokalistki, Emose Uhunmwangho z zaawansowanymi syntezatorami, syntetic-pop’em, EBM, electronic-art.’em, ghotic’iem. Wzbudzają sensację malowniczymi uniformami oraz projekcjami video. Śpiewają piękne piosenki dokonując jednocześnie eksperymentów scenicznych.. Występowali na wielu prestiżowych festiwalach, jak Heineken Opener, Transwizualia czy Free Form Festival.

Mathias Nova [Punkt Kolektiff - Wroclaw] - dj, producent, felietonista ...minimalista i eklektyk... Założyciel i członek jednego z najciekawiej zapowiadających się polskich kolektywów w 2008 roku [PUNKT]. W latach 2000-2002 był współtwórcą eksperymentalnego noise’owego projektu Technomancer, do roku 2003 zajmował się elektronika w dubowym Savannah Lion. W roku 2006 zabrzmiał na firmowanej przez jedna z najważniejszych światowych wytworni International Deejays Gigolos - SpaceNight 2006. Pod koniec roku 2007 rozpoczął współpracę z zespołem Czerwie, czego wynikiem będzie remix utworu Ekstaza, który pojawi się wkrótce na nowym wydawnictwie zespołu...

Miedziana [Punkt Kolektiff - Toruń/Ciechocinek] - urodzona w Toruniu, mieszka w Ciechocinku. Je zbyt dużo czekolady pełnej E768, a jej poniedziałki mają zielony kolor. Spełnia się w fotografii i muzyce. Nie lubi gdy kanapki spadają posmarowaną stroną na dywan. Przemiła istotka, grywa dźwięki z okolic deep, electro i minimalu. Delikatności właściwa kobietom, nie przeszkadza jej by w swych setach pokazywać pazurki, jak to przystaje rasowym kotkom! Niedawno zabłysnęła na organizowanej we wrocławskim klubie Kamfora imprezie [PUNKT.01]. Teraz czas na Toruń!!!

Klub eNeRDe - Browarna 6 - Toruń

Sobota 23 lutego od godzin wieczornych

Wjazd 10 PLNpowrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-10-25
USD 3,9502 -0,19%
EUR 4,6018 -0,12%
CHF 4,3054 -0,24%
GBP 5,4395 -0,47%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów