Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Niedziela, 19 maja 2024, imieniny obchodzą Mikołaj, Piotr, Urban
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

DEPESZA: Wybierz ucieczkę od nudy!


DEPESZA: Wybierz ucieczkę od nudy! Obywatele czytający serwis dziwują się, że ostatnio mało tutaj można czytać? Jesteśmy otwarci na wieści związane z Ciechocinkiem i okolicą!

MiastoCIECHOCINEK.com - nasze wydawnictwo elektroniczne w porywach wiatru, jak coś ciekawego dzieje się i nie są to tylko pożary, lub inne kataklizmy, czyta dziennie około 1000 unikalnych użytkowników.

Od pewnego czasu, tu i ówdzie trwa niekończąca się debata o tym, że nic się nie dzieje. Fakt faktem... właśnie tylko tyle się dzieje. Wychodząc z założenia, że nawet 1% naszych czytelników chciałoby się wypowiedzieć publicznie i oficjalnie, dochodzimy do wniosku - może coś dziać się zacznie!!!

Daj Boże i uchowaj od zgryzoty, jaką jest nuda. Prosimy o modlitwy w każdej możliwej modle!

Depesze, czyli nie tylko informacje smutne, wesołe, z ilustracją, bez ilustracji, teksty, tekściki literackie i nieliterackie, takie i owakie... można bez skrepowania do nas nadawać. Zdolnych od zawsze lansujemy!

redakcja@miastociechocinek.com


W trakcie pisania tego anonsu otrzymaliśmy telefon. Odezwał się król rock-and-rolla. Telepatycznie zwęszył pismo nosem. Z uwagi na marazm i zamiłowanie do lokalnych kąpieli i inhalacji, postanowił podgrzać lekko atmosferę... Niebawem, oj niebawem!

Naczelnik MC

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów