Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 25 kwietnia 2024, imieniny obchodzą Marek, Jarosław, Wasyl
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

CKS Zdrój : Przegrana z KP Police

CKS Zdrój : Przegrana z KP Police W sobotę (29.09.2007) wysoką porażką zakończyła się wyprawa ciechocinian do Polic. Zdrój uległ miejscowym 4:0 (1:0)

W rozegranym meczu piłkarze Klubu Piłkarskiego POLICE zdecydowanie i zasłużenie pokonali Zdrój Ciechocinek 4:0. Do przerwy po golu Rafała Komara policzanie prowadzili 1:0. Po przerwie drugiego gola zdobył Przemek Ciołek. Chwilę później trzeciego zdobył Krzysztof Stefaniak, zaś wynik spotkania w 66 minucie ustalił ponownie Rafał Komar.

KP POLICE: Gumowski - Kamrowski, Tuński, Szałek, Brzeziński, Szmit (74 Krzyżanowski), Muskała, Stefaniak (67 Jóźwiak), Buba (70 Stachowicz), Ciołek (72 Pachulski), Komar

Zdrój: Zalewski - Chmielecki, Nawrocki, Smerdel, Majchrzak, Sikorski, Tiemtore (37 Atanacković, 55 Galant), Herda (55 Vecević), Oczachowski, Maciejak, Mucha (72 Koch)