Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 27 września 2021, imieniny obchodzą Damian, Wincenty, Kosma
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Ciechocinek: O czym się dyskutuje?


Ciechocinek: O czym się dyskutuje? Miastu brakuje medium do poważnych dyskusji on-line - forum, gdzie użytkownicy mogliby konstruktywnie wypowiadać się na różnorakie tematy.

Ciekawy wątek (Nowe Festiwale) ukazał się na: www.ciechocinek.biz/forum

Witam forumowiczów! (autor: gucio)

Jako agencja artystyczna Wyspy Szczęśliwe 03 marca złożyliśmy ofertę umiejscowienia w Ciechocinku kilku kulturalnych i artystycznych wydarzeń:

1. festiwal orkiestr dętych Nadęty tydzień w Ciechocinku - przewiduje pokaz jednej orkiestry dziennie: przemarsz ustalona z miastem trasą, koncert, pokaz musztry paradnej. Wśród uczestników będą orkiestry z mażuretkami i buławkami (dziewczęta w mundurkach wykonujące pokaz żonglerki i tańca), oraz najbardziej egzotyczna orkiestra dęta: orkiestra szkocka.

Festiwal dla miasta jest niskobudżetowy: nie żądamy zakwaterowania artystów, nie potrzebujemy oświetlenia, nagłośnienia czy specjalnej sceny.

2. Potyczki rycerskie w Ciechocinku - wspaniałe, barwne widowisko plenerowe. Jesteśmy w stanie zapewnić udział 50-100 zbrojnych w stylu z czasów wojen krzyżackich plus masę towarzyszących atrakcji. Dla inauguracji i finału wystarczy muszla koncertowa, nie trzeba budować specjalnych scen, nagłośnień, oświetlenia.

3. Cykliczny program (1 w miesiącu) dla ogólnopolskiego kanału TV. Program rozrywkowy w stylu stand up - czyli biesiada, przy pierwszych stolikach co miesiąc nowi goscie ze świata polityki i show biznesu.

Miejmy nadzieje, że choć jeden z tych projektów zostanie zaakceptowany. pozdrawiam gości i mieszkańców.

Źródło: www.ciechocinek.biz

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-09-24
USD 3,9268 +0,03%
EUR 4,6085 +0,16%
CHF 4,2494 +0,00%
GBP 5,3866 +0,49%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów