Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Niedziela, 11 kwietnia 2021, imieniny obchodzą Filip, Leon, Marek
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Ciechocinek: Filmowy weekend, że hej ;-)


Ciechocinek: Filmowy weekend, że hej ;-) Miejskie Centrum Kultury zaprasza w weekend na seanse filmowe do kina Zdrój. Hitem bez wątpienia będzie produkcja pt. Ranczo Wilkowyje

W sobotę (9 bm.) o godz. 11.00 odbędzie się projekcja filmu animowanego Don Chichot. Film jest dubbingowany, a cena biletu wynosi 5 zł.

Tego dnia o godz. 16.00 zaplanowano też pokaz filmu Ranczo Wilkowyje. Film zostanie po raz drugi wyświetlony w niedzielę, 10 bm. o godz. 16.00. Cena biletu to 12 zł.

Mała, spokojna wieś Wilkowyje. Życie toczy się tutaj niespiesznym rytmem, a sielska równowaga przerywana jest jedynie utarczkami braci bliźniaków, wójta i księdza. Przybycie Lucy, Amerykanki polskiego pochodzenia, całkowicie burzy ten spokój. Jej żywa osobowość i odważne poglądy stają się przyczyną fermentu obyczajowego w tradycyjnej społeczności. Kolejne odcinki serialu poświęcone są problemom i zjawiskom, których obecność Lucy stopniowo zauważa, a skoro już zauważa, to zajmuje wobec nich zdecydowane stanowisko. Taka przebojowość i aktywność nie może się wszystkim w małej wsi podobać, pojawiają się pierwsi wrogowie i „życzliwi. Lucy potrafi jednak wyjść obronną ręką z niejednej trudnej sytuacji, a jej optymizm i wola działania zjednuje jej także przyjaciół.

Bilety są do nabycia w kasie kina na godzinę przed seansem.

powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-04-09
USD 3,8208 -0,41%
EUR 4,5414 -0,37%
CHF 4,1265 -0,21%
GBP 5,2393 -0,50%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów